Strona 1 z 5

Drukarnia

: 15 gru 2018 20:30
autor: Anna888
Hej,

Zamierzam zmienić w swojej firmie wizytówki + zrobić nowe ulotki i broszurki reklamowe. Mam już super pomysł, projekt chyba też będę w stanie zrobić.
Szukam natomiast miejsca, gdzie będę mogła je wydrukować. I tutaj interesuje mnie drukarnia we Wrocławiu. Głównie zależy mi na tym, aby usługi były najwyższej jakości - zależy mi na wyróżnieniu się na tle mojej konkurencji + aby usługi nie były zbyt drogie (wiadomo :))

Re: Drukarnia

: 04 lut 2019 10:00
autor: monikabert90
Moim zdaniem tego typu materiały reklamowe najlepiej zamawiać w drukarni on-line ;) Jeśli miałabym Ci jakąś polecić, to byłaby to drukarnia internetowa diamond-druk. Sami już od wielu lat korzystamy z ich usług, zawsze możemy liczyć na niskie ceny i bardzo wysoką jakość wydruku :) Nigdy też nie musieliśmy długo czekać za naszym zamówieniem, wszystko jest zawsze terminowo :)

Re: Drukarnia

: 04 lut 2019 11:14
autor: szczypiorek
Sprawdź sobie tę drukarnię internetową: naklejkon.pl. Ja mam z nimi bardzo dobre doświadczenia i mogę śmiało polecić. Poleciłbym w szczególności zainteresować się ofertą ich naklejek, zwłaszcza tych bardziej specjalistycznych – w ramach akcji reklamowych mogą się przydać jako drobiazgi marketingowe, bo mimo wszystko jednak zwiększają rozpoznawalność wizualną marki i są dość miłym upominkiem. Zwłaszcza, jeżeli są estetycznie wykonane – a akurat z tej drukarni internetowej zawsze są świetnie zrobione :).

Re: Drukarnia

: 06 lut 2019 00:02
autor: zdebski
Ja jestem zadowolony z warszawskiej drukarni. Sporo u nich drukujemy, więc mamy z nimi duże doświadczenie. To mega profesjonalna drukarnia, wszystko jest zawsze wykonane na tip top, jakość druku wysoka, ceny przyzwoite, ogółem firma solidna i warto korzystać z ich usług.

Re: Drukarnia

: 08 lut 2019 10:41
autor: tom.m
Ja w sprawie wizytówek korzystałem z drukarni wizytówek i wyszły bardzo dobrze. Wizytówki to ważna sprawa, więc trzeba sobie znaleźć solidną firmę w swojej okolicy.

Re: Drukarnia

: 08 lut 2019 14:21
autor: spinka
W Bydgoszczy też jest godna polecenia drukarnia Remedia, ogarniają dosłownie wszystko! wizytówki to dla nich pestka. Ogarniają nawet wydruki wielkoformatowe, druk cyfrowy i offsetowy. Można powiedzieć że działają kompleksowo na kujawsko-pomorskie

Re: Drukarnia

: 20 lut 2019 12:40
autor: Monikson
Ja ostatnio odkryłam druk UV i chyba pójdę w kierunku tego rodzaju rozwiązania.
Zastanawiam się nad zamówieniem gadżetów reklamowych do firmy, wykonanych tą metodą.
Czy ktoś z Was sprawdzał i testował już materiały z drukiem UV w swojej firmie?

Re: Drukarnia

: 24 lut 2019 15:42
autor: lana52
Na rynku nie brakuje porządnych drukarni. Jeśli ja miałbym polecić Ci którąkolwiek z nich, bez wątpienia byłaby nią lobos.promo - myślę, że warto do niej zajrzeć i złożyć w niej zamówienie.

Re: Drukarnia

: 12 mar 2019 07:46
autor: Kamilla36
Wybierz jakąś na prawdę dobrą i sprawdzoną drukarnię, bo od tych wydruków zależy Twój los i los Twojej firmy. Gdybym ja miała decydować, skusiłabym się na ofertę ze strony: totem.com.pl. Drukarnia ma dobrą renomę, ceny też są ok. Można śmiało składać zamówienie.

Re: Drukarnia

: 19 mar 2019 17:17
autor: Roman77
Pamiętajcie, że zawsze powinniście stawiać na usługi najwyższej klasy. Tylko w ten sposób będziecie w stanie zapewnić sobie odpowiednią jakość.