Drukarnia

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
lorna77

Re: Drukarnia

Post autor: lorna77 » 08 kwie 2019 23:24

Ja od dawna korzystam z drukarni Bernardinum z Pelplina pod Gdańskiem. Kolory dobrze odwzorowane, dobra współpraca, drukarnia terminowa. Drukujemy tam albumy, ulotki, wizytówki, teczki czy kalendarze, wszystkie te firmowe niezbędne rzeczy.

lana52

Post autor: lana52 » 30 kwie 2019 23:37

Na początku roku zazwyczaj się drukuje kalendarze firmowe, trójdzielne, kalendarze ścienne. Można różne do wyboru zlecić. Jeśli zrobi się to odpowiedniej drukarni to można liczyć na wysoką jakość takiego wydruku, na porządnym papierze, trwałe kalendarze to są wtedy. A zamawiając więcej ceny są również atrakcyjne.

sylvia

Post autor: sylvia » 02 maja 2019 08:06

Polecam drukarnię Openprint - drukarnia, z której wiele razy już korzystałam ale jestem osobiscie bardzo zadowolona

Wysoka jakość wydruków
Bardzo szybka realizacja zamówień ( jest możliwość zrealizowania zamówienia w ciągu 24 godzin jeśli potrzebujecie czegos na wczoraj, sama raz skorzystałam oraz uratowało mi to tyłek....)
Jak również własne studio graficzne. Jesli nie macie projektu wizytówki czy ulotki to w drukarni nie ma projektu z zaprojektowaniem go.

MamaAnia

Post autor: MamaAnia » 24 maja 2019 08:00

No właśnie sama ostatnio również korzystam ze studia graficznego w drukarni. Jest o wiele taniej niż w przypadku agencji reklamowej a mam wrażenie że profesjonalizm ten sam. Byłam zadowolona zarówno z zaprojektowanych w firmie wizytówek jak i z zaprojektowanego projektu ulotki.

Ze swojej strony mogę jednak polecić drukarnię Fingerprint, drukarnia znajduje się w Łodzi i nie wiem ile razy już korzystałam z ich pomocy Zamówienia można złożyć osobiście ale również przez ich stronę www
bardzo dobrej jakości wydruki, świetny papier jak i farba
świetne projekty graficzne
jak również terminowość. Nie ma problemu z mega szybkim zrealizowaniem zamówienia z uwagi na to, ze jest możliwość ekspresowej realizacji.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2019 12:42 przez MamaAnia, łącznie zmieniany 1 raz.

netprint

Post autor: netprint » 31 maja 2019 14:45

Jeśli szukasz ciekawych projektów wizytówek w przystępnej cenie, które możesz dopasować do siebie – zapraszamy na netprint.pl. :) Jesteśmy firmą, która zajmuje się branżą drukarską. Mimo wielu gotowych projektów, indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, dzięki czemu każdy element wizytówki może zostać dopasowany do Twoich potrzeb. Poza wizytówkami zajmujemy się również innymi formami reklamy, tj. ulotkami, banerami i plakatami.

maros

Post autor: maros » 18 cze 2019 00:50

Tradycyjna reklama wizualna zawsze się sprawdzi a więc plakaty, ulotki, banery. Do tego dodałbym reklamę a samochodach. My takie rzeczy realizujemy w łódzkim verde-druk. W 100% solidni, terminowi, jakość druku bardzo dobra. Zatrudniają doświadczonego grafika, więc będziecie mieć pomoc fachowca.

kasiunia1

Post autor: kasiunia1 » 21 cze 2019 20:37

Reklamą powinny interesować się wszystkie firmy, te które dopiero zaczynają jak i te , które już długo są na rynku.Oczywiście każda z tych firm powinna dobrać sobie reklamę do swoich potrzeb.Gadżety też są nieodłączną stroną reklamy i promowania firmy. Na początku każda firma powinna zacząć co najmniej od wizytówek z danymi teleadresowymi a później można rozwijać formę reklamowania.Do wydruku i przygotowania gadżetów najlepiej poszukać dobrej drukarni internetowej.

bigota32

Post autor: bigota32 » 22 cze 2019 17:11

Bardzo fajna drukarnia offsetowa i zarazem cyfrowa w Warszawie to Ton Print. Zamawiamy u nich regularnie spore nakłady materiałów promocyjnych i mogę śmiało polecić. Mają zaplecze, które im umożliwia podjęcie się nawet najbardziej wymagających realizacji, do tego doświadczony zespół i nowoczesne maszyny. Jakość u nich zawsze jest na pierwszym miejscu, co bardzo nam odpowiada. Do tego są terminowi i wg mnie konkurencyjni cenowo.

amelka

Post autor: amelka » 01 lip 2019 17:29

Drukarnia to świetny biznes. Sama myślę o stworzeniu własnej drukarni. Póki co bedzie to mała drukarnia ale liczę na to, ze się rozrośnie. Ostatnio znalazłam hurtownię artykułów poligraficznych Mix Graf i chyba nawiażę z nią współpracę. Oferta jest bardzo atrakcyjna.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 16 lip 2019 09:04

Gdzie można zamówić takie z milutką folią. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”