Tworzywa sztuczne

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
jorgusiowa

Re: Tworzywa sztuczne

Post autor: jorgusiowa » 10 lut 2019 00:41

Solidny producent tworzyw sztucznych to poznański Boral. Firma jest solidna i profesjonalna, trzyma się terminów i poważnie podchodzi do klienta a tworzywa od nich są najwyższej jakości. Współpraca układa się jak najlepiej.

cholak008

Post autor: cholak008 » 07 maja 2019 22:20

Wykonanie tworzyw sztucznych najlepiej powierzyć zaufanej i sprawdzonej ekipie. Może Duława? Ten zakład przetwórstwa wykonał dla mnie szereg tworzyw, których jakość jest niezastąpiona. I prezentują się znakomicie.

czosnekwrg

Post autor: czosnekwrg » 19 lip 2019 13:54

Tworzywa sztuczne skupujemy z oferty mag-bar. Na mój gust był to trafiony i sprawdzony zakup. Otrzymane elementy charakteryzuje bardzo solidna jakość, na której przede wszystkim nam zależało.

nikita

Post autor: nikita » 12 gru 2019 09:12

Tworzywa sztuczne należy poddawać stosownemu recyklingowi. Czy wiesz, gdzie się zgłosić w tej sprawie? Ja od dawna powierzam te zadanie specjalistom, dzięki czemu odpady znikają w trybie natychmiastowym!

pstryczek

Post autor: pstryczek » 28 gru 2019 05:19

edwinP pisze:
17 gru 2018 21:10
Jakbyście szukali producenta od opakowań z tworzyw sztucznych to zerknijcie sobie na Onplast...
Najbardziej mnie interesują opakowania do przemysłu farmaceutycznego. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Słyszałam, że najlepsze będą opakowania ze styropianu epp. Zgadzasz się? Większość przewożonego towaru dodatkowo musi być transportowana w odpowiednich warunkach termicznych. Styropian ma dobre właściwości izolacyjne, więc powinien się sprawdzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”