Jak planujecie wakacje?

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
anna_ka

Re: Jak planujecie wakacje?

Post autor: anna_ka » 15 lut 2019 10:48

W sumie luty to dobry czas aby zacząć planować wakacje. Ja lubię aktywnie spędzać wypoczynek dlatego będę szukać czegoś w tym kierunku. Fajną opcją sa wyprawy górskie. W sumie od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyjazdem na wyprawę zagraniczną. Znalazłam ciekawe oferty wypraw. To strona biura Exploruj - oni zajmują się organizowaniem wyjazdów o różnych stopniach trudności. Ja w sumie dość duże doświadczenie mam bo chodze po Tatrach ale nie aż takie żeby od razu jechać w Himalaje :) Myślałam o wyprawie o najłatwiejszym stopniu trudności aby zobaczyć czy w ogóle dam rade. Na początek to chyba dobra opcja.

Chylon

Post autor: Chylon » 21 lut 2019 23:04

Myślę o zwiedzeniu Warszawy, nigdy tu nie byłam. Znajomy poleca mi wynająć apartament. Jak sam twierdzi, będzie to doskonały sposób na polepszenie warunków wyjazdu. Wakacje w stolicy mogą się okazać świetnym wyborem!

grazynka12

Post autor: grazynka12 » 24 lut 2019 12:59

Jeszcze nie mam konkretnego planu. na razie przeglądam sobie apartamenty na Sun and Snow i myślę gdzie by się wybrać. Paru rejonów Polski wcale nie znam więc fajnie by było coś nowego zobaczyć. Jeszcze nie wiem co chciałaby robić rodzinka.

cholak008

Post autor: cholak008 » 25 lut 2019 18:53

Na pewno wyjedziemy do Brennej, a dokładnie do klimatycznej Willi Oleńka. Jest to zacisze, oddalone od codziennego zgiełku miejsce. Rześkie powietrze, blisko natury - tego potrzebujemy!

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 25 lut 2019 19:42

Na pewno należy je zorganizować z wyprzedzeniem. Ostatnio dzwoniliśmy do apartamentów Uno, czy oby na pewno mają jeszcze wolne miejscówki na wakacje. Na szczęście tak! Jak wypoczywać to w najlepszych warunkach. :)

sylvia

Post autor: sylvia » 21 maja 2019 08:26

Polecam raz na jakiś czas wybrać się z maluchem do sali zabaw. Dzięki temu, że sala zabaw dla dzieci jest zadaszona, jest dostępna przez cały rok – nawet wtedy, gdy pogoda za oknem nie sprzyja zabawom na dworze. Właśnie dlatego takie miejsca są chętnie odwiedzane w deszczowe, chłodne dni, gdy wyjście na plac zabaw po prostu nie wchodzi w grę.

Poza tym zajęcia organizowane są tam z animatorem tak wiec można w tym czasie wybrać sie na przykład na zakupy.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2019 12:03 przez sylvia, łącznie zmieniany 1 raz.

kolonia

Post autor: kolonia » 19 cze 2019 15:53

My planujemy z dużym wyprzedzieniem, bo nie dość że musimy z mężem "zgrać" grafiki w pracy, to jeszcze wybieramy się praktycznie co roku do Azji i taka wyprawa musi być odpowiednio rozplanowana. Korzystamy oczywiście z biura podróży typu CT POLAND. W zeszłym roku byliśmy z nimi w Tajlandii, 2 lata temu w Chinach. Teraz lecimy do Japonii! Bardzo rekomendujemy to biuro podróży, bo wszystko kompleksowo planują. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

ewula

Post autor: ewula » 26 cze 2019 00:06

Ja jade w góry a moje dzieciaki nad morze na obóz sportowy. Bardzo fajnie zorganizowany dzieci moga rozwijać sowoje zainteresowania i nie nudza sie co jest bardzo istotnym aspektem.

korisnilson

Post autor: korisnilson » 16 lip 2019 09:21

Gdzie planujecie wyjechać?

Mannia

Post autor: Mannia » 18 lip 2019 10:18

Powoli szykujemy się na wyjazd w Tatry. Będziemy tam już za 2 tygodnie! Jednakże, przy planowaniu urlopu, niezmiernie ważne jest również znalezienie właściwego miejsca na nocleg. W tym roku padł wybór na Pensjonat Orlik w Bukowinie Tatrzańskiej. Poza komfortowymi warunkami, możemy tam także liczyć na wyżywienie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”