Jak planujecie wakacje?

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
Florka

Re: Jak planujecie wakacje?

Post autor: Florka » 29 lis 2018 19:22

Przyznam, że szperam, szukam, zastanawiam się jeszcze. Skłaniam się ku Indonezji. Chciałabym pojechać na dłużej, ale nie wiem, czy dostanę tyle urlopu. Znalazłam interesujące biuro podróży Dua Benua. Organizują miedzy innymi wycieczki na Bali, ktore po prostu zachwycają. W wolnej chwili przyjrzyjcie się bliżej ich ofercie.

Anastashka

Post autor: Anastashka » 15 sty 2019 16:44

W tamtym roku niestety nigdzie nie byłam, w tym marzy mi się Chorwacja.

mamaantka

Post autor: mamaantka » 17 sty 2019 11:13

Ja to zawsze kilka miesięcy wcześniej chodzę do biura podróży i szukam pasującej mi wycieczki... kierunek ustalam w sumie na miejscu. I tak w tym roku będzie wyjazd do Turcji. Tania opcja, lot enter airem już z nimi leciałam i mają wygodne samoloty.

Olkka

Post autor: Olkka » 17 sty 2019 21:56

Zazwyczaj wybieram ofert first minute. I dlatego właśnie już teraz planuję kupić tegoroczną wycieczkę. Szukam sobie ofert sama na stronie SunCenter, tam mam wszystko jasno i przejrzyście przedstawione a i ceny są korzystne. A w razie problemu zawsze mogę poprosić o pomoc kogoś z obsługi;)

Oliwkaaa

Post autor: Oliwkaaa » 25 sty 2019 15:07

Olkka pisze:
17 sty 2019 21:56
Zazwyczaj wybieram ofert first minute. I dlatego właśnie już teraz planuję kupić tegoroczną wycieczkę. Szukam sobie ofert sama na stronie SunCenter, tam mam wszystko jasno i przejrzyście przedstawione a i ceny są korzystne. A w razie problemu zawsze mogę poprosić o pomoc kogoś z obsługi;)
Też już od jakiegoś czasu kupuję tylko u nich wycieczki. Miła obsługa, która chętnie pomaga i szuka optymalnych ofert. W naszym przypadku akurat to sztuka, bo dzieciaki muszą mieć jakieś atrakcje, żeby się nie nudzić. Na szczęście zawsze się udaje i wracamy zadowoleni;)

jemilka

Post autor: jemilka » 06 lut 2019 16:31

Przeglądam stronę o województwie pomorskim i o miejscach wartych zobaczenia w okolicach Mirowa. Uwielbiam jeździć na wakacje nad nasze polskie morze. Ma swój klimat. Wiadomo, że plaże nie są zbyt piękne a morze nie za ciepłe ale spacer nad Bałtykiem jest niezwykle zdrowy.

marzenacota

Post autor: marzenacota » 07 lut 2019 14:15

W tym roku postanowiliśmy wykupić wycieczkę w biurze podróży. Jedziemy do Chorwacji wspólnie ze znajomymi. Nigdy nie byłam w tym miejscu, ale jadę bardzo pozytywnie nastawiona, ponieważ słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym kraju. Znajomi polecili nam to biuro podróży, więc o to też nie trzeba się martwić, mamy zapewniony dobry nocleg oraz bezpieczny transport.

domcia94

Post autor: domcia94 » 07 lut 2019 19:16

Ja mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać i nic ująć.
Świat scala zarówno miłość bliźniego, jak i wszystko złe, co bliźni robią sobie nawzajem.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 12 lut 2019 14:42

Interesujecie się może podróżowaniem? Zastanawialiście sie kiedyś jak by to było wyjechać do Indii? Mnie już dłuższy czas interesuje ten kraj. Chciałabym poznać ich kulturę i kuchnie.

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 15 lut 2019 08:29

Ja to się zastanawiam, czy na jakiś weekendzik do Warszawy nie wyskoczyć. Wiele dobrego słyszałam o wyglądzie miasta, restauracji Bubbles Bar Warszawa , ale też uważam, że każdy powinien choć raz odwiedzić stolicę, jeśli oczywiście ma okazję. Koleżanka załatwia sprawy biznesowe w lipcu i zaprosiła mnie na kolację i wyjazd. Myślę, że się zgodzę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”