rekrutacja pracowników

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
margo903

Re: rekrutacja pracowników

Post autor: margo903 » 02 gru 2018 22:24

Obecnie, kiedy ciężko o pracownika warto skorzystać z opcji outsourcing-pracowniczy. To jest idealne rozwiązanie a specjaliści zajmą się odnalezieniem odpowiednich osób.

Suzana

Post autor: Suzana » 19 gru 2018 13:28

A jak tworzycie cv, to sami czy korzystacie z internetowych kreatorow? JA trafiłam na szybkiecv, bardzo fajny kreator :)

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 02 sty 2019 22:28

Dokładnie, tak jak ktoś już wcześniej zdążył wspomnieć - outsourcing pracowników ma naprawdę wiele plusów. Moim zdaniem to jedna z najlepszych opcji na pozyskanie pracownika w dzisiejszych czasach. Sama niedawno korzystałam w tym zakresie z pomocy specjalistów i powiem wam, że współpraca z nimi pozwoliła mi na dalszy rozwój mojego przedsiębiorstwa.

Majkel12

Post autor: Majkel12 » 25 mar 2019 08:42

Ja polecam firmy, które same wykonują rekrutację pracowników. Z mojej strony mogę polecić nt-pro.pl, firmę która zajmuje się rekrutacją pracowników IT. Firma, w której pracuję często zleca im rekrutację w nasze szeregi. Znajdują naprawdę wykwalifikowaną kadrę.

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 21 lis 2019 08:08

Dzień dobry:)

Ja również jestem zdania, że przy rekrutacji pracowników, warto wspomóc się fachowym doradztwem. U mnie w firmie korzystaliśmy z takiej oto platformy talentuno.com. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Pewnie zapytacie, jak z kosztami? Otóż jest to rekrutacja bez ryzyka, co to oznacza? To proste, płaci się tylko za dobrych kandydatów, lub w drugim wariancie za zatrudnionych pracowników. Wszytko zależy, który wariant wy wybierzecie. Myślę, że to dobry sposób na znalezienie nowego pracownika. Pozdrawiam:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”