Jak otworzyć dobrze prosperujący biznes

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
yokoyoko

Re: Jak otworzyć dobrze prosperujący biznes

Post autor: yokoyoko » 20 lut 2018 15:15

Warto mieć pod ręką specjalistów, również z dziedziny prawa. Także i notariusz może się okazać niezbędny. Moja firma od bardzo dawna opiera się na solidnej współpracy z wrocławską kancelarią Tarkowski. Od bardzo dawna obsługują naszą firmę niezwykle sprawnie i profesjonalnie.

monikakulig

Post autor: monikakulig » 21 mar 2018 14:23

najważniejszy jest dobry pomysł, aby był innowacyjny i żebyś się wyróżniała na rynku

zdetka

Post autor: zdetka » 17 kwie 2018 11:45

Myślę, że kluczową kwestią przy prowadzeniu biznesu jest rozsądne lokowanie pieniędzy oraz szukanie najkorzystniejszych finansowo opcji. Nie wiem, czy słyszeliście już o ofercie od drukarkizafree.pl, ale zauważyłam, że staje się coraz popularniejsza i często wybierana wśród klientów biznesowych. Zamiast kupować drukarkę, czy kopiarkę do biura - można ją po prostu wydzierżawić za niewielką kwotę. Jest to bodajże 27zł miesięcznie, przy czym bez problemu cenę można negocjować.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 23 kwie 2018 10:36

Powiedzcie mi, doświadczone mamy, czy większość formalności przy zakładaniu działalności gospodarczej odbywa się u prawnika czy u notariusza?

justynagrodzka

Post autor: justynagrodzka » 04 cze 2018 08:27

Ja pamiętam, że u notariusza załatwiałam takie sprawy jak akt notarialny umowy spółki.

Amelia

Post autor: Amelia » 07 lip 2018 21:22

Ubezpieczenia to stabilna branża.Prowadzenie placówki franczyzowej cuk to dobra opcja także dla osób bez doświadczenia. Dzięki szkoleniom można nauczyć się tego biznesu od podstaw.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”