Praca online jak ją znaleźć?

…przykłady ciekawych mamobiznesów z Polski z zagranicy.
karolinka
Kontakt:

Praca online jak ją znaleźć?

Post autor: karolinka » 08 lut 2019 15:21

Dziewczyny jak tak na prawdę znaleźć dochodową pracę online - zdalną? Czy to w ogóle jest możliwe? Jak wy to robicie i od czego zacząć by być mamą i pracować i to wszystko połączyc w całość? Na etat iść nie mogę, bo nie mam z kim zostawic malucha a chciałabym dołożyć się do budżetu domowego i wspomóc męża. Przecież muszą istnieć jakieś spsoby by pracować zdalnie i zarabiać, co?

SzalonaMama

Re: Praca online jak ją znaleźć?

Post autor: SzalonaMama » 09 lut 2019 22:50

Mogę ci polecić portal talinkme.pl. Idealne miejsce dla potencjalnych pracowników którzy szukają pracy. System daje wiele możliwości na przykład swoje dane częściowo można ukryć a na prośbę pracodawcy dopiero odsłaniać. Zapoznaj się i zarejestruj a na pewno znajdziesz dzięki niemu wymarzoną pracę.

myszka

Post autor: myszka » 11 lut 2019 13:53

karolinka pisze:
08 lut 2019 15:21
Dziewczyny jak tak na prawdę znaleźć dochodową pracę online - zdalną? Czy to w ogóle jest możliwe? Jak wy to robicie i od czego zacząć by być mamą i pracować i to wszystko połączyc w całość? Na etat iść nie mogę, bo nie mam z kim zostawic malucha a chciałabym dołożyć się do budżetu domowego i wspomóc męża. Przecież muszą istnieć jakieś spsoby by pracować zdalnie i zarabiać, co?
To zależy co masz na myśli, mówiąc dochodową pracę. Jedni klikają reklamy inni wypełniają ankiety. Ale tak na prawdę to tylko dorywcze prace. Jeśli myślisz na poważnie o pracy zdalnej to może warto się w tym kierunku podszkolić. Możesz przecież prowadzić portale społecznościowe, albo być po prostu Wirtualną Asystentką. To taka sama praca jak w biurze, tylko można ją wykonywać w domu. Pola Sobczyk organizuje poraz kolejny kurs dla WA. Jak już szukać pracy to na moje takiej poważnej a nie bawić się w "głupoty" na chwilę.

zosia

Post autor: zosia » 25 lut 2019 16:46

Pracę online to oczywiście można znaleźć w sieci, na portalach ogłoszeniowych na przykład, albo na forach internetowych.

Suzana

Post autor: Suzana » 27 lut 2019 07:49

W poszukiwaniu pracy wazne jest dobre cv. Możesz zrobić fajne w jakimś kreatorze, np. szybkiecv :)

thunder

Post autor: thunder » 05 mar 2019 08:55

Ja stale natykam się na ogłoszenia o pracy zdalnej, nie jest źle. Grunt to umiejętnie szukać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak to robią inni...”