jak założyć działalność

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
SzalonaMama

Re: jak założyć działalność

Post autor: SzalonaMama » 24 gru 2018 19:20

Jak chcesz zakładać działalnosc to na pewno spodoba Ci się oferta jaka jest zatrudnianie obywateli Ukrainy.

maciejewskazosia

Post autor: maciejewskazosia » 18 sty 2019 14:58

Ja tam robię na czarno i też jest dobrze :D

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 24 sty 2019 11:18

W założeniu firmy znacząco pomóc może skorzystanie ze wsparcia kogoś z większym doświadczeniem, stanowiącego eksperta w tych wszystkich administracyjno-prawnych regulacjach. Dzięki temu cały proces może potoczyć się znacznie szybciej i efektywniej oraz unikniemy wszelkiego rodzaju potknięć, które nie są zbyt pożądane. Zwłaszcza, gdy firma ma stawiać dopiero pierwsze kroki ;).

Akma

Post autor: Akma » 20 maja 2019 07:42

Z założeniem firmy nie ma problemu bo dokumentacji nie ma wiele oraz można się uwinąć dosłownie w kilka chwil. Problem jest jednak z tym czy nasz biznes wypali.
Polecam na pewno:
zorientować się czy jest zapotrzebowanie na usługi
zobaczyć czy jest możliwość uzyskania dotacji na swój biznes ( z urzędu pracy oraz z unii europejskiej)
i zastanowić się nad pracownikami

Dobra reklama również jest podstawą udanego biznesu.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://shineonagency.pl/reklama-facebook-instagram/
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2019 14:09 przez Akma, łącznie zmieniany 1 raz.

KasiaKasiunia

Post autor: KasiaKasiunia » 10 cze 2019 08:55

dla mnie rozwiązaniem było połączenie pasji z biznesem. Ponieważ zawsze interesowałam się urodą postanowiłam że założę własny salon zdecydowanie był to strzał w dzięsiątkę, ciągle doskonale swoje umiejętności uczestniczą w kursach w szkole New Nails i dzięki temu coraz więcej mogę zaoferować moim klientkom

mama89

Post autor: mama89 » 11 cze 2019 09:26

Naprawde bardzo wazny jest rozwój firmy, nie może stać w miejscu. Ponadto przeciwdziałanie praniu pieniędzy...Na zestaw iAML składają się narzędzia dostosowane do potrzeb każdego rodzaju instytucji obowiązanej. Funkcjonalność, intuicyjność i kompleksowość systemu iAML powodują, że jest to unikalne rozwiązanie na rynku polskim. Jest ono też jedną z najtańszych opcji dostępnych w Polsce dla instytucji obowiązanych, niezależnie od ich wielkości i rodzaju działalności.

nekles

Post autor: nekles » 21 cze 2019 12:28

Założenie nie jest takie straszne, gorzej ze znalezieniem odpowiedniej agencji interaktywnej, która zajmie się założeniem strony w internecie.

bigota32

Post autor: bigota32 » 22 cze 2019 17:18

Obecnie te procedury są na maksa uproszczone. Co ja bym tylko polecała - skonsultować się najpierw z rzetelnym biurem rachunkowym. Zwykle początkujący przedsiębiorcy nie mają o księgowości zbyt dużego pojęcia i taka konsultacja może być bardzo pomocna.

Akceptka

Post autor: Akceptka » 23 cze 2019 17:29

Pamiętajcie, że przy własnej działalności możecie sobie pomóc różnymi narzędziami online. Ja korzystam z takich od dłuższego czasu. Muszę przyznać, że na pewno ułatwiają pracę.

Ania134

Post autor: Ania134 » 08 lip 2019 13:34

Nie musisz od razu skakać na głęboką wodę i rozkręcać firmy samodzielnie. Możesz zacząć od franczyzy. Zyskujesz od początku doświadczonego partnera biznesowego, który pomoże Ci rozkręcić firmę. Nauczy Cię biznesu, a jego marka przyciągnie do Ciebie nowych klientów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”