Nietypowa aranżacja wystroju biura

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
UlubionaMama

Re: Nietypowa aranżacja wystroju biura

Post autor: UlubionaMama » 17 kwie 2018 18:39

Też chcę nieco unowocześnić, ale też sprawić aby biuro było bardziej oryginalne niż dotąd. Może taka tapeta 3D za moim biurkiem będzie najlepszym pomysłem ? Znalazłam spory wybór, a patrząc na galerię myślę, że taka fototapeta będzie się świetnie prezentować. Wyglądają bardzo naturalnie. A wy co o tym sądzicie ? Stosował ktoś taką formę dekoracji w biurze ?

anja87

Post autor: anja87 » 27 kwie 2018 13:06

Według mnie aranżacja biur powinna być dobrze przemyślana. Nietypowe mogą intrygować , ale też odpychać dlatego dobrze przemyśl to co chcesz zrobić. Ja chce coś klasycznego w biurze, ale jeszcze nie wiem co i jak. Pewnie zatrudnię do tego firmę.

Awatar użytkownika
ther211

Post autor: ther211 » 27 kwie 2018 16:10

Znakomicie, dzięki wielkie za porady! Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Na świecie jest tyle niesprawiedliwości, nierówności. Pieniądze są zawsze w niewłaściwych rękach.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 10 maja 2018 08:58

Na pewno przyda się coś na ścianach. Mam oczywiście na myśli dekoracje. Każdy obraz czy plakat warto oprawić w ramę, aby prezentował się jeszcze lepiej.

mamaja

Post autor: mamaja » 20 maja 2018 16:47

Dzięki Wam wszystkim za polecenie Awir :) W marcu byłam na pierwszym spotkaniu i od tego czasu współpracujemy. Bardzo rzetelni, kontaktowi i uczciwi. Mają mnóstwo pomysłów na minutę.

Gladys

Post autor: Gladys » 22 maja 2018 09:08

Biura nie musicie aranżować wcale, biuro może czekać już dla Was gotowe i to przy ulicy Marszałkowskiej 58 w Warszawie. Tu własnie możecie załozyć wirtualne biuro w centrum Warszawy. Myslę, że to jest niezły pomysł, który zamiast generować koszty w firmie, minimalizuje je. Założenie wirtualnego biura łączy się z wieloma zaletami. Otrzymujemy pomoc prawną, a prestiżowy adres wpłynie na poprawę wizerunku. To pomysł na miarę XXI wieku, podoba mi się.

bierendaa

Post autor: bierendaa » 22 maja 2018 19:42

Ja to tam nie jestem fanką jakiś szalonych pomysłów co do aranżacji wnętrz, tym bardziej jeżeli chodzi o biura. Warto w takich miejscach stawiać na klasykę, prostotę. To zawsze zdaje egzamin. Oczywiście dodałam jakieś roślinki i mniejsze dodatki dekoracyjne.

Elizka

Post autor: Elizka » 23 maja 2018 10:48

Hmm..dla każdego słowo nietypowa będzie oznaczało coś innego. Ja właśnie sama planuję urządzić jakoś biuro bardziej w takim stylu nowoczesnym, który przyciągnie uwagę klientów. Pomyślałam o kupnie mebli w sklepie, który zajmuje się sprzedażą asortymentu typowo biurowego. A ich bogate doświadczenie związane z meblami biurowymi gwarantuje, że oferowane przez nich meble są najwyższej jakości i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Czyli coś idealnego dla mnie. A wy co o tym myślicie ?

Inatka93

Post autor: Inatka93 » 26 maja 2018 16:18

W nietypowej aranżacji biura zdecydowanie pomogą wygodne, choć niecodzienne krzesła. Możecie je kupić na przykład w sklepie internetowym Miratek - albo salonach. Meble potrafią odmienić wnętrze, pamiętajcie o tym ,wybierając je dla siebie. Może się okazać, że ton jaśniejsze drewno lepiej się prezentuje. Powodzenia w wyborze.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 26 maja 2018 22:23

Ale przecież nie ma większego problemu w tym, by w dzisiejszych czasach dopasować takie dodatki do biura, które sprawią, że Wasza praca będzie efektywniejsza i przyjemniejsza. Mi ostatnio spodobały się produkty, które planuję kupić sobie do firmy. Myślę, że i Wam mogą spodobać się rzeczy od Kodemii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”