Apteka

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
amelka

Re: Apteka

Post autor: amelka » 15 paź 2017 23:36

Ja widzialam, ze apteki ZIKO mają bardzo przystępne ceny. Zobacz sobie jeśli potrzebujesz leków a nie chcesz przepłacić.
Ja chyba po wypłacie zamówię tam większość potrzebnych mi lekarstw na przeziębienie itd.
Zaczął się sezon zachorowan więc lepiej uzupełnic domowe apteczki. U nas już dzieciaki chore, ja pewnie też niedługo będę smarkać i kichać.

malutka15

Post autor: malutka15 » 21 lis 2017 08:38

Warto korzystać z aptek internetowych, gdzie ceny zawsze są dużo niższe niż w aptekach stacjonarnych. Ja ostatnio odkryłam aptekę apteka-leki.pl. Mają naprawdę wiele promocyjnych cen i myślę, że warto z nich skorzystać.

FranczeskaWil

Post autor: FranczeskaWil » 06 gru 2017 19:04

Tez myślę, że lepiej chyba z aptek internetowych korzystać, tak na pewno nie zarazicie się od osób chorych czekających w kolejce do okienka ;D Zresztą współczuje pracownikom aptek, tym którzy nie maja przegrody... Ja przeważnie już przed sezonem na przeziębienia zaopatruje się w cały zapas podstawowych leków. U nas zawsze na jesień rządzi kaszel wiec zamawiamy odpowiednie syropy na już pierwsze jego objawy

mamaja

Post autor: mamaja » 20 gru 2017 11:41

zgadzam się z poprzednimi wpisami, w aptekach internetowych takich jak np. ZIKO sporą część leków czy suplementów można dostać po lepszej cenie. Ja zamawiam z reguły z opcją dostawy do domu. Jeśli mam do wykupienia lek na receptę to wtedy jadę do punktu, mieszkam w Wawie i tych stacjonarnych aptek jest tu sporo.

Awatar użytkownika
Jerseya

Post autor: Jerseya » 21 gru 2017 05:24

Też kiedyś myślałam o takim pomyśle na biznes. Na pewno apteka ma sporo plusów. W końcu ludzie którzy chorują chcąc nie chcąc muszę kupować leki. Generalnie jednak kłopot jest taki, że trzeba spełnić dużo wymagań, żeby w ogóle móc założyć taki biznes. Poza tym jest to bardzo odpowiedzialna praca. Jeśli nie macie doświadczenia w tej branży to oczywiście trzeba zatrudnić kogoś, kto skończył odpowiednie studia. Warto też zaznaczyć, że właściciele mają dużą odpowiedzialność, ponieważ w razie gdyby ktoś wydał złe leki to muszą liczyć się z tym, że zostaną pociągnięci do odpowiedzialności

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 17 sty 2018 09:28

Apteki internetowe są świetnym rozwiązaniem dla osób które są ciągle zaganiane, sama mam ciągle brak czasu i chętnie korzystam z aptek on line takich jak ta apteka-melissa.pl. Jest to bardzo wygodne, o wiele tańsze i wszystko kupie w jednym miejscu z dostawą do domu. W ostatnim czasie bardzo dużo zaoszczędziłam chociażby na preparatach dla noworodka, czy też na witaminach jak byłam w ciąży, a wiadomo te suplementy itp nie są tanie, więc po co przepłacać.

bella91

Post autor: bella91 » 13 cze 2018 22:16

Jeśli chcesz prowadzić własną aptekę to warto zgłosić się do Miamed - http://miamed.pl Firma ta wprowadzi do twojej apteki produkty dermo-kosmetyczne. Reagują szybko i skutecznie na potrzeby rynku i wprowadzają do aptek najwyższej jakości kosmetyki. Sama od jakiegoś czasu myślę o aptece bo w mojej okolicy nie ma żadnej. Chciałabym aby była odpowiednio wyposażona od samego początku.

mama89

Post autor: mama89 » 19 cze 2018 11:55

Apteka internetowa to cudowne rozwiązanie w dzisiejszych czasach, bardzo chwalę sobie takie zakupy. Najczęsciej własnie zamawiam rzeczy dla mojego maluszka https://www.apteka-oliwna.pl/dzieci-i-niemowleta i zawsze jestem zadowolona, przesyłka szybko jest u mnie. Nie wiem jak kiedyś mogłam latac po całym miescie w poszukiwaniu kilku produktów.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 20 cze 2018 11:20

Apteki internetowe faktycznie dobre rozwiązanie, ale nie w każdej się opłaca zamawiać. Ja to głównie na Ceneo sprawdzam zanim coś kupie. Ostatnio chciałam zamówić Witaminę D dla siebie i dzieciaków i na https://aptekaprima24.pl/biaoron-baby-m ... m-kapsulek znalazłam zestaw za niecałe 17 zł.

Florka

Post autor: Florka » 21 cze 2018 17:25

Ja najczęściej latem staram sie zaopatrzyć na okres jesienno - zimowy w aptece internetowej https://www.strywald24.pl/leki-i-suplementy-diety.html Kiedys szperałam po ceneo, ale wciaz najniższa cena kierowała mnie do tej apteki, dzis po prostu od razu do nich zaglądam. Czysta oszczędność.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”