Restauracja

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
mamuśka31

Re: Restauracja

Post autor: mamuśka31 » 24 mar 2018 17:56

Dla mnie restauracja to moje małe marzenie. Niestety, chyba nie do zrealizowania. Głównie z powodu braku środków i obawy o to, że biznes nie wypali.
Zainwestować trzeba sporo. Wystarczy spojrzeć, ile kosztuje chociażby dobry piec do pizzy.
No i nie ma pewności, że to, co włożymy w restaurację kiedykolwiek się nam zwróci.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 28 mar 2018 23:53

Na pewno trzeba zainwestować w restauracje żeby zaczęła generować korzyści, dokładnie tak jak w każdy inny biznes. No ale spójrz sobie chociażby na przykład restauracji Stare Metropolis w Toruniu, jak tam teraz jest pięknie... A do tego mają bardzo smaczne jedzenie. Nic dziwnego, że ciężko u nich weekendami o stolik, po prostu prezentują najwyższą jakość :)

Koraa

Post autor: Koraa » 27 kwie 2018 21:21

Znacie może jakieś fajne restauracje w Warszawie? Zależy mi na czymś ekskluzywnym bo chciałabym zorganizować tam randkę z mężem. Myślę, że element zaskoczenia w postaci ekskluzywnej restauracji mu się spodoba więc polecajcie mi coś koniecznie. Będę mega wdzięczna za waszą pomoc

piotrek33a

Post autor: piotrek33a » 27 cze 2018 14:23

Jeśli ktoś chce zarobić dobre pieniądze to musi mnóstwo kasy zainwestować w restaurację.

FionkaM22

Post autor: FionkaM22 » 14 sty 2019 08:05

Restauracja to jak najbardziej ciekawy pomysł na biznes natomiast musi być dobrze prowadzona i tutaj bez dwóch zdań mogę polecić Ci również abyś odwiedził ofertę sklepu multigastro, w którym również sam kupowałem ostatnio różne sprzęty jak piecyki, miksery, grille itd. Maj szeroki wybór i do tego bardzo fajne ceny więc współpraca ogólnie przebiega bardzo sprawnie i na dobrych warunkach.

kaczusia

Post autor: kaczusia » 14 sty 2019 15:24

Dokładnie restauracja jak nie jest dobrze prowadzona to nic z niej nie będzie, a wiadomo że teraz bardzo dużo ludzi chodzi do restauracji gdyż nie opłaca się gotować, albo się nie chce:) Sklep multigastro również kojarzę bardzo dobrze, byłam na praktykach w dość popularnej restauracji u siebie w mieście i szefowa właśnie zamawiała piec do pizzy w tym sklepie.

Awatar użytkownika
Piterson

Post autor: Piterson » 15 sty 2019 18:11

Moim zdaniem warto doradzić się w tej materii znajomych. Moim zdaniem to będzie dobre rozwiązanie.
Wiedziała, że jestem przesądna i nigdy nie chodzę do wróżów i jasnowidzów. Uważałam, że to niepotrzebne kuszenie losu, bo i bez tego jest niczym wyszczekany i złośliwy nastolatek.

cholak008

Post autor: cholak008 » 18 sty 2019 10:45

Rozeizen to zdecydowanie moja ulubiona restauracja w Toruniu! Uwielbiam uczęszczać tam na posiłki, ze względu na atrakcyjną cenę i równie smaczne potrawy. Co najmniej raz w tygodniu melduję się tam.

szarlotka

Post autor: szarlotka » 18 mar 2019 14:01

Przede wszystkim otwierając restaurację trzeba zadbać o dobrych kucharzy i sprzęt dla nich, inaczej o dobrej opinii możesz pomarzyć ;) Dobrze też zaopatrzyć się w sprzęt cateringowy, taki jak podgrzewacze czy stoliki.

czosnekwrg

Post autor: czosnekwrg » 05 kwie 2019 10:19

Mamy własną mini-masarnię, z której zaopatrujemy się we wszelkie, niezbędne produkty mięsne do naszych potraw. Za sprawą Beck jesteśmy zaopatrywani w wysokiej jakości urządzenia oraz akcesoria do klipsowania mięsa, ale i wiele innych. Znacznie ułatwiają nam one pracę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”