Wypożyczalnia samochodów

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
forumowiczka

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: forumowiczka » 26 mar 2015 10:24

W dużym mieście jest szansa, ewentualnie gdzieś blisko lotnisk ;) Możesz pomyśleć też o limuzynach na wesela, są dosyć popularne.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 31 mar 2015 09:42

forumowiczka pisze:W dużym mieście jest szansa, ewentualnie gdzieś blisko lotnisk ;) Możesz pomyśleć też o limuzynach na wesela, są dosyć popularne.
Lotniska się sprawdzają i ktoś niedawno pisał o wypożyczalni dla turystów nad morzem, ale nie wiem czy to wypaliło. Poza tym dziś funkcjonują porównywarki wypożyczalni, więc klient po prostu wychodzi, dopasowuje i wypożycza. Nie musi się zastanawiać w którym miejscu w kraju wypożyczy auto, a gdzie będzie problem. I myślę, że to jest całym sukcesem.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 12 kwie 2015 07:45

Tylko trzeba liczyć się z tym, że na początku trzeba zainwestować sporo w dobre samochody, niezawodne przede wszystkim. Nie muszą być nowe, ale w miarę nowe. Może warto poszukać salonu, który ma duży wybór aut z wyższej półki? W Olsztynie rozwija się i cieszy zaufaniem salon Mazurek, można tam też załatwić odrazu wszelkie formalności kredytowe czy leasing, bo chyba za gotówkę to mało realne?

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 23 kwie 2015 16:04

Duży wybór samochodów dosyć nowych ma wypożyczalnia GO69 - działanią w Krakowie, Chorzowie i w Warszawie. Mają bogatą ofertę - w tym wyjzdy zagraniczne. Ceny przyzwoite.

malinowski1

Post autor: malinowski1 » 20 maja 2015 16:14

Korzystałem ostatnio z wypożyczalni RentCar.Katowice.pl i coś co ich wyróżnia to WiFi z dostępem do internetu w każdym samochodzie. Wystarczy poprosić i dostaje się mobilny HotSpot który zapewnia połączenie z internetem w 3G/LTE 24h. Chyba jako pierwsi wprowadzili. Zamiast płacić za roaming czy GPS-a dostałem super mobilny internet....

nosleep

Post autor: nosleep » 09 lip 2015 09:53

Ja czasem korzystam z wypożyczalni busów 9 osobowych;) mają na prawdę świetne ceny i to się bardziej opłaca niż wynając busa + kierowcę

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 29 lip 2015 20:11

Pomysł ciekawy, ale na początek dość kosztowne inwestycje przed Tobą, głównie w auta. Lepiej chyba kupić lepsze, młodsze i wygodne, no i mało awaryjne. Poczytaj jaka forma finansowania będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, czy leasing czy może kredyt? Jest tez wiele możliwości pozyskania dotacji na ten cel. Powinnaś znaleźć ciekawe porady na te tematy.

wika

Post autor: wika » 02 sie 2015 08:27

Wypożyczalnia samochodów to bardzo dobry pomysł na biznes. Jeśli zdecydujesz się na auta ślubne to możesz śmiało wstawić ogłoszenie na http://www.czymdoslubu.pl/ Jest ono darmowe i pozwala na dotarcie do wielu potencjalnych klientów.

maderakes

Post autor: maderakes » 17 sie 2015 12:48

wypozyczalnia to dobry pomysł, nawet jak nie masz wystarczająco dużego wkłądu własnego to zawsze możesz wziąć auta w leasing.

Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Post autor: Kinders44 » 20 sie 2015 15:50

Ja polecam Wam renomowaną wypożyczalnię ze Szczecina: poloauto.pl. Chyba najszersza oferta pojazdów na Pomorzu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”