Nietypowa aranżacja wystroju biura

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Brayank9

Re: Nietypowa aranżacja wystroju biura

Post autor: Brayank9 » 27 maja 2018 10:15

Ja to bym stawiał na klasykę. Proste i eleganckie meble, bez jakiś udziwnień. Na każdych drzwiach tabliczki na drzwi biurowe. Wiadomo, że jakieś dodatki dekoracyjne muszą się znaleźć ale z tym też oczywiście nie ma co szaleć.

malla

Post autor: malla » 18 cze 2018 11:56

Ja od niedawna współpracę z AWIR w obszarze brandingu firmy. Wcześniej w ogóle takich działań nie podejmowałam i okazuje się, że to był spory bład. Odkąd specjaliści zajęli się profesjonalnym budowaniem wizerunku firmy widzę znaczną poprawę i wzrost zainteresowania klientów moją ofertą. To naprawdę działa :)

mama_monia

Post autor: mama_monia » 19 cze 2018 20:17

Na pewno w aranżacji wnętrza biura musisz pamiętać, aby znalazły się tam gabloty reklamowe. Ja korzystam z tego typu witryn i mogę śmiało polecić. Świetnie się prezentują, ale przede wszystkim można przekazać na nich istotne informacje, czy ogłoszenia.

Florka

Post autor: Florka » 30 cze 2018 08:46

Znalazłam cos co mnie kompletnie powaliło i szczerze powiem, że miło by mi było, gdyby taka ozdoba znalazła sie równiez w moim domu, nie tylko w firmie. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam naturę, a kolor zielony działa na mnie kojąco. Zielone ściany z mchu, rewelacja.

sek0nda

Post autor: sek0nda » 30 cze 2018 19:37

ja bym nie przesadzała z nietypową aranżacją bo biuro powinno być nastawione przede wszystkim na klientów a większość jednak najlepiej czuje się w klasyce. czyli tradycyjnie ściany pomalowane farbami, z kolorem też nie ma co przesadzać najlepiej jakieś pastele wybrać np. z kolekcji kolorów świata duluxa. są bardzo ładne, żywe ale drażniące

justynagrodzka

Post autor: justynagrodzka » 01 sie 2018 09:07

Mam w pracy kilka osób, które pasjonują się sztuką. Również nasz szef jest wielkim fanem malarstwa, więc kupuje obrazy młodych artystów i nie tylko. Często zachęca nas do brania udziału w takich aukcjach. Dzięki temu mamy w biurze piękny wystrój :)

olina788
Kontakt:

Post autor: olina788 » 03 sty 2019 02:55

A co powiecie na taką opcję, jak obrazy na ścianie w biurze? Wydaje mi się, że będzie to dość ciekawa możliwość, ponieważ biuro zazwyczaj jest urządzone w jednym stylu i w dość nudnej kolorystyce, dlatego coś takiego może wiele zmienić.

wera123

Post autor: wera123 » 04 sty 2019 10:26

Ciekawy wystrój biura to świetna sprawa. W takim pomieszczeniu przyjemnie się pracuje. Ale ważne, aby nie zapomnieć o praktycznych rzeczach, bo to jest konieczne do efektywnej pracy.

Awatar użytkownika
Matek414

Post autor: Matek414 » 04 sty 2019 14:02

Dzięki wielkie za interesujące porady. Myślę, że mi się to przyda :)
Chcę ci coś opowiedzieć,

Ajlar

Post autor: Ajlar » 11 sty 2019 11:14

Nietypowa aranżacja jest fajna o ile jest funkcjonalna. Przy urządzaniu biura to ważne, bo to miejsce pracy więc powinno być wygodne. Planując wykończenie biura warto zwrócić uwagę na podłogę. Biuro jest wizytówką firmy więc powinno być wykończone elegancko. Świetnie w biurach i gabinetach sprawdzają się podłogi drewniane. Takie podłogi oferuje firma Baltic Wood . U nich można zamówić podłogę z drewna bardzo wysokiej jakości. Na stronie firmy możecie zobaczyć dostępne podłogi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”