Mary Kay

Ogólnie o Mary Kay.
Tama

Mary Kay

Post autor: Tama » 01 kwie 2019 21:23

Drogie biznes mamy, czy któraś z Was działa jako konsultantka Mary Kay? Co sądzicie o takim pomyśle na połączenie przyjemnego z pożytecznym? Skoro już kupuję kosmetyki, to dlaczego miałabym ich również nie sprzedawać, tak sobie pomyślałam...

Biznestata

Re: Mary Kay

Post autor: Biznestata » 01 kwie 2019 22:09

Bardzo dobry pomysł, ostatnio też myślę nad MLM i firmach, które działają w ten sposób. Chciałbym tutaj na biznesmamy wykreować liderki, mogą być też biznesmamy, które działają np. w Mary Kay. Na czym polegałoby takie kreowanie liderki. Nie doceniacie pewnie for internetowych, w ich też jest duży potencjał. Wystarczy podczas logowania się użytkowników zapytać, czy czasami nie chcesz przystąpić do Mary Kay. Pewnie nie zrobi tego każda użytkowniczka, ale znajdą się bez wątpienia i takie, które się na ten krok zdecydują. Jak sądzicie, czy dzięki takiej promocji, może nam wyrosnąć na tym forum liderka Mary Kay. W moim przekonaniu chyba tak, a czy można na tym zarobić, to zależy też od zaangażowania nowej liderki.
Biznes

Alice

Post autor: Alice » 19 kwie 2019 17:00

Kurcze, no właśnie tak sobie myślę, że to może też jest dobry pomysł dla mnie. Nie mogę sobie pozwolić póki co na cały etat, a dodatkowy zastrzyk gotówki zawsze się przyda, wiadomo. Kosmetyki miałam okazję poznać jakiś czas temu, ale w mojej okolicy akurat takiej konsultantki brakuje, więc myślę, że mogłabym zapełnić niszę. Jeśli któraś z Was wie więcej, chętnie dowiem się, jak to w praktyce wygląda.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 19 kwie 2019 18:23

Alice pisze:
19 kwie 2019 17:00
Kurcze, no właśnie tak sobie myślę, że to może też jest dobry pomysł dla mnie...
Cieszę się, że mój pomysł znalazł oddźwięk i ktoś jest nim zainteresowany. Tak myślę, że naczelną zasadą naszego forum jest dać rozwinąć skrzydła naszym użytkowniczkom. Oczywiście na Waszych skrzydłach też mam nadzieję biznesmamy wejdą na sam szczyt. A tak konkretnie co na tą chwilę bym mógł dla Ciebie zrobić? Mógłbym utworzyć dla Ciebie subdomenę marykey.biznesmamy.pl, gdzie miałabyś możliwość kreowania siebie jako liderki. Na dodatek na tym forum mogłabyś w miarę rozsądku linkować do tej subdomeny. Propozycja ciekawa, czy też nie, nie mnie to oceniać, ale może warto spróbować? W założeniu tak jak wspomniałem ma na celu wykreowanie liderki, a sprzedaż po znajomych ma tutaj drugorzędne znaczenie. Zresztą chyba o to chodzi w tym biznesie? Jeżeli jesteś zainteresowana, możesz tutaj na tym forum do mnie napisać prywatną wiadomość lub porozmawiać ze mną telefonicznie: 509 633 073.
Biznes

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 21 kwie 2019 12:34

A o co tutaj w ogóle chodzi?

Biznestata

Post autor: Biznestata » 21 kwie 2019 14:28

Martusia87 pisze:
21 kwie 2019 12:34
A o co tutaj w ogóle chodzi?
Jak nie wiadomo o co chodzi to jak przysłowie mówi zwykle chodzi o pieniądze. Tak jak wspomniałem we wcześniejszym poście chciałbym aby każdy MLM miał swojego lidera na naszym forum, który mógłby za pomocą naszego forum tworzyć swoją grupę. Sądzę, że możliwości tutaj są. Wchodzi sporo biznesmam, które miały czy mają styczność ze sprzedażą bezpośrednią. Obecnie jestem na etapie dodawania poszczególnych MLM. Jest tego trochę, ale pewnie w ciągu tygodnia uporam się z tym. Dalszym etapem będzie zapewne utworzenie subdomen do strony biznesmamy.pl, dla przykładu avon.biznesmamy.pl (sądzę, że niektóre z Was byłyby tym zainteresowane). Jednocześnie, osoby, które by prowadziły subdomenę mogłyby moderować dział na forum dotyczący danego MLM, przy okazji promując siebie. Pozostaje jeszcze kilka pytań, na które jeszcze sam nie znam odpowiedzi typu: na jakiej zasadzie miałyby te osoby pisać na subdomenie, czy miałaby pełnić rolę redaktora, czy coś innego. Może mi podpowiecie, bo co kilka głów to nie jedna, a przecież forum służy do wymiany poglądów?
Biznes

korisnilson

Post autor: korisnilson » 23 kwie 2019 13:07

Co to za firma?

Suzana

Post autor: Suzana » 30 kwie 2019 12:11

Dla mam jest to idealny biznes, bo nie musza wychodzić z domu a zarabiają, tym bardziej jak ktoś bardzo lubi kosmetyki i dobrą pielęgnację :D. Sama się skusiłam, bo w sumie czemu nie. Tyle tylko, że ja wybrałam Avon, bo zamawiałam od nich kosmetyki nie raz i bardzo je lubię. Zwłaszcza perfumy, czy żele do mycia z kolekcji Senses o pięknych zapachach. Zarabiam i cieszę się sporą ilością kosmetyków w dobrych cenach :D. Poza tym mogę korzystać z różnych ciekawych promocji, czy benefitów ale także mam dostęp do produktów, które nie są dostępne dla normalnych klientów więc jest to fajne i czuje się "wyróżniona' :). Także mamusie polecam takie biznesy, ja się przynajmniej nie nudze ;)/

altca

Post autor: altca » 13 maja 2019 08:27

Kosmetyki Mary Kay, bardzo fajne, ja lubię, moim zdaniem to już taka wyższa półka. Przyjaciółka jest konsultantką juz od lat, więc dostęp do kosmetyków mam bezpośrednio od niej, ale ogólnie pomysł mi się podoba i nie raz zastanawiałam się, czy nie dołączyć.

Tama

Post autor: Tama » 13 maja 2019 10:53

Ale w ogóle nie o to pytałam, kolego. Rozumiem Twoją chęć promowania swojego biznesu, jednak ja nie szukam domeny, ani moderatora. Szukam opinii kobiet, które są lub były konsultantkami Mary Kay, ponieważ chciałabym zorientować się w zasadach i poznać więcej informacji na temat faktycznych doświadczeń z taką formą pracy. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mary Kay ogólnie”