Kursy i szkolenia?

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
myszka

Kursy i szkolenia?

Post autor: myszka » 14 sie 2018 10:55

Możecie polecić jakieś ciekawe kursy i szkolenia na które mogę wysłać swoich pracowników, by zdobyli nowe umiejętności i wiedzę? Będę wdzięczna za jakieś propozycje.

karolinka
Kontakt:

Re: Kursy i szkolenia?

Post autor: karolinka » 14 sie 2018 10:57

Też nie wspomniałaś jakie szkolenia Cie interesują i jaka tematyka. Ja co prawda zatrudnia inżynierów i regularnie wysyłam ich na szkolenia głównie własnie po to by poszerzyli swoja wiedzę, ale też jako motywacja. Jeśli widzę, ze po szkoleniu pracownik jest bardziej efektywny to mam systemy premii i awansów. Jak do tej pory wszystkim to odpowiada.

Saszenka

Post autor: Saszenka » 21 sie 2018 10:54

Na pewno warto chodzić na rozmaite kursy i szkolenia, żeby systematycznie podnosić swoje kwalifikacje

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 30 sie 2018 08:18

Bardzo dobre podejście. W dzisiejszym świecie co roku pojawia się tyle wiedzy, że ciężko sobie wyobrazić pracę specjalistów, bez regularnego doszkalania się. Skoro nawet stomatolodzy biorą udział, to dla mnie jest to znak, że warto postawić na ciągły rozwój.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 02 wrz 2018 09:02

Jeśli chodzi o kursy i szkolenia dla pracowników różnych branż - administracji, nieruchomości, ochrony środowiska, budowlanki i innych - to polecam zapoznać się z ofertą firmy J.G.Training z Warszawy. Przeprowadzają oni takie profesjonalne, specjalistyczne szkolenia zarówno w formie otwartej, jak i zamkniętej. Działają na rynku już od prawie 15 lat, więc mogą się pochwalić niemałym doświadczeniem. Na ich stronie macie dokładnie rozpisane harmonogramy ich szkoleń, więc idąc na takie szkolenie z firmą JGT dokładnie wiecie, co Was czeka :)

martynaF

Post autor: martynaF » 10 wrz 2018 08:25

Warto wybrać firmę, która umożliwia Ci rozwijanie się. Fajną opcją jest np Konsalnet, gdzie naprawdę można rozwijać swoje umieniętności. Potrzebują zawsze nowych ludzi, ponieważ ich ochrona imprez masowych to najlepsza tego typu usługa w polsce chyba.

olina788

Post autor: olina788 » 14 wrz 2018 22:16

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że kursy i szkolenia to najlepsza opcja, jaka pomaga w rozwoju firmy. Ważne jest wysyłanie na nie pracowników, ponieważ dzięki ich wiedzy zawsze można utrzymywać dobrą renomę firmy. Polecam zerknąć sobie na szkolenia dostępne na stronie ibd. Wiem, że wiele osób chętnie sobie z takiej możliwości korzysta.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 17 wrz 2018 10:53

U nas w pracy ostatnio było organizowane szkolenie z zakresu psychologii pracy. Muszę przyznać, że było to jedno z lepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam. Duża dawka konkretnej i praktycznej wiedzy, a prowadzący to rewelacyjni specjaliści. Do wyboru tematy myślę, że bardzo ważne i potrzebne, np.: wystąpienia publiczne, praca zespołowa czy motywowanie pracowników.

triszajka

Post autor: triszajka » 18 wrz 2018 15:13

Dobrze jest w ogóle samodzielnie też chodzić na różne kursy i szkolenia . Zawsze to szansa na to aby potem znaleźć jakąś lepszą pracę itp . Trzeba zainwestować ale zazwyczaj pieniądze prędzej czy później wracają do naszego portfela z nawiązką

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 20 wrz 2018 21:32

Z pomocą 4TelPARTNER przeszkoliliśmy naszych pracowników w związku z ochroną danych osobowych. Ta tajna kancelaria przekazała solidną, a przede wszystkim bardzo ważną wiedzę jak na dzisiejsze czasy. Ochrona danych osobowych jest obowiązkowa, zaś firma posiadająca pojęcie na ten temat może zostać obdarzona znacznie większym zaufaniem. To samo tyczy się pracowników.

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”