Kupno mieszkania

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
elabarbara

Re: Kupno mieszkania

Post autor: elabarbara » 24 paź 2017 14:31

Dziadkowie poprosili mnie do poszukania informacji o segmentach w Koninko niedaleko Kórnika. Dziadkowie, a tym bardziej ja nie znamy się na inwestycjach deweloperskich i szukam kogoś kto podpowie na co zwrócić uwagę, o co należy zapytać dewelopera, itp. Dziadkom podoba się lokalizacja, bo cisza, spokój, blisko las i jezioro, a uwielbiają jeździć na rowerach. Czy jest to miejsce dla nich? Co sądzicie?

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 29 lis 2017 11:45

Zasadnicze pytanie, co jest dla Was najważniejsze podczas wyboru mieszkania. Ja cenię sobie spokój i kontakt z naturą, dlatego zastanawiam się nad nowo powstającą inwestycją Marina Royale. Możecie sprawdzić informacje na temat budowy. Mnie oczarowało to, że te apartamenty są położone dosłownie nad brzegiem morza. Nigdzie w Polsce nie znajdzie się mieszkań tak blisko Bałtyku.

biedroska

Post autor: biedroska » 10 lut 2018 10:06

My zdecydowalismy się na kupno mieszkania pod inwestycję. Kupilismy z mężem apartament w nadmorskiej miejscowości Rowy, który chcemy przeznaczyć na wynajem. To akurat świetny pomysł na biznes w tak dobrej lokalizacji.

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 28 kwie 2018 11:21

My zdecydowalismy się na zakup mieszkania, ale pod wynajem, więc to bardzo dobra inwestcyja. kupiliśmy apartament lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. I z razji, że jest tam duże zapotrzebowanie na noclegi, to inwestycja szybko sie zwróci.

luśka33

Post autor: luśka33 » 27 maja 2018 18:05

My też nasze mieszkanie będziemy wynajmowali, jako inwestycję właśnie. A co do zakupu mieszkania - z doświadczenia powiem, że są dwie bardzo ważne rzeczy. 1. Lokalizacja, 2. Dobry deweloper. My mieliśmy to szczęście, że mieszkanie kupowaliśmy od APM Developmnet, świetna firma, zakup i przebieg transakcji wspominamy bardzo dobrze :)

Suzana

Post autor: Suzana » 04 lip 2018 10:26

Trzeba przede wszystkim patrzec na lokalizację mieszkania, które zamierzamy kupić. Nam spodobal się apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy. Jest położony niedaleko morza, więc będzie świetną inwestycją pod wynajem!

narcyzja

Post autor: narcyzja » 19 wrz 2018 20:03

Chcąc kupić mieszkanie warto będzie zainteresować się oferta tego dewelopera, którą znajdziecie na tej stronie profitdevelopment.com.pl. Jest tu na prawdę szeroki wybór mieszkań, domkow jednorodzinnych czy domkow szeregowych. Oferty cenowe są bardzo okazyjne, warte zainteresowania. Dzięki nim możecie mieć szanse na zakup wymarzonych czterech ścian.

Awatar użytkownika
ola459

Post autor: ola459 » 06 paź 2018 23:12

Nam się powiększyła rodzina i też szukamy mieszkania. Ceny sa kosmiczne. Do tego nie wiem czy wiecie ale od nowego roku ma wzrosnąc procent wkladu własnego.

Awatar użytkownika
Damek

Post autor: Damek » 09 paź 2018 13:14

Dzięki wielkie za interesujące porady w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością przyda mi się to :)
Istnieje tyle sposobów na samodzielne dojście do miliona, że jest to prawie niemożliwe, by nie osiągnąć tego celu, jeśli myślisz o nim naprawdę poważnie – Brian Tracy

Patka

Post autor: Patka » 24 paź 2018 13:58

ola459 pisze:
06 paź 2018 23:12
Nam się powiększyła rodzina i też szukamy mieszkania. Ceny sa kosmiczne. Do tego nie wiem czy wiecie ale od nowego roku ma wzrosnąc procent wkladu własnego.
Nie slyszalam ale w takim razie dobrze ze już teraz zdecydowaliśmy się na ta stacje Kazimierz bo maz chyba z 4 misiace nosil się z ostateczna decyzja, mi już się podobalo wszystko, a on niby mniej wybredny cigla miał jakies ale, chociaż teraz już chyba się oswoił z metrażem i o dziwno zaczał snuc plany ha ha

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”