Najlepsza szkoła

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
Nati89

Re: Najlepsza szkoła

Post autor: Nati89 » 29 sty 2018 12:36

Ciężko powiedzieć co jest najlepsze dla każdego bo wiadomo, że każdy z nas szuka w życiu czegoś innego. Dobrze aby wybór był odpowiedni dla nas samych. Ja mogę polecić tą uczelnie dla ludzi, którzy szukają uczelni z kierunkami zarządzanie, rachunkowość i finanse oraz informatyka, poziom jest wysoki a atmosfera na uczelni bardzo przyjazna. Szkoła prowadzi ciekawe projekty związane z późniejszym zatrudnieniem. Warto zajrzeć i zapoznać się z ofertą handlowa.eu.

mamaja

Post autor: mamaja » 30 sty 2018 20:40

:)
Ostatnio zmieniony 07 wrz 2018 13:44 przez mamaja, łącznie zmieniany 1 raz.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 31 sty 2018 19:16

Jak wytrzymać w szkole? – Nie wiem jak wy, ale zauważyłam że mnóstwo młodych ludzi unika szkoły, ponieważ zwyczajnie nie może usiedzieć na lekcjach. Zastanawiałam się ostatnio czy jest jakiś sposób na to, żeby wytrzymać jakoś w szkole?

malla

Post autor: malla » 12 wrz 2018 17:40

Jeśli chodzi o dobre warszawskie podstawóki to ja z doświadczenia polecam prywatną szkołę Towarzystwa Edukacyjnego Vizja ( znajduje się na ulicy Gładkiej w Warszawie ). Poza standadrowymi lekcjami z podstaw programowych ( podwyższony poziom nauczania ), dzieci mają też dostęp do licznych zajęć dodatkowych ( większość w ramach czesnego ). Zaliczają się do nich np. zajęcia z serii odrabianki (odrabianie lekcji w szkole ), czy zajęcia na świetlicy ( dziecko bierze czynny udział w różnego rodzaju inicjatywach ). Jak dla mnie ich oferta edukacyjna bije na głowę inne tego typu warszawskie placówki.

Awatar użytkownika
hujaribu9h

Post autor: hujaribu9h » 14 wrz 2018 15:05

Nie posiadam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Ciężko będzie mi więc pomóc...
Siedziała na fotelu pasażera w jego żółtym daihatsu, przywodząc na myśl samego Lucyfera, który omyłkowo zawędrował do kościoła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”