wesele Kraków

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
aldonaxx

wesele Kraków

Post autor: aldonaxx » 23 lip 2014 16:19

Szukacie może ciekawej sali na zorganizowanie wesela w Krakowie?
Polecam ten zamek na obrzeżach. Byłam tam na weselu swojej kuzynki i to miejsce zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Jedzenie było wyśmienite, a sala bardzo ładna i w ciekawym klimacie. Nie mówiąc już o widokach ze skarpy na której znajduje się ten zamek. Polecam

Kacha91

Re: wesele Kraków

Post autor: Kacha91 » 31 lip 2014 10:53

ooo bardzo ciekawa opcja dla kogoś kto ma pieniądze i nie wie co z nimi ma zrobić...

Karina37

Post autor: Karina37 » 25 wrz 2014 13:52

Piękny, ale ja wybrałabym jednak coś w centrum, żeby uniknąć dojazdu i problemow z ewentualnymi powrotami z tego miejsca. Wiadomo, że na weselu ludzie spożywają alkohol i dla gości, którzy zamierzają nocować w domu to problem - albo trzeba mieć kierowcę, albo płacić za taksówkę.

Ja poleciłabym raczej hotel Ibis w centrum. Położony nad Wisłą z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu i Bulwary Wiślane, dziesięć minut od Starego Rynku. Można spacerkiem do niego dotrzeć w otoczeniu weselników, co będzie dodatkową atrakcją. Restauracja jest ładna, a kuchnia smaczna. Myślę, że to jest lepsza opcja.

jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 03 paź 2014 15:33

Ja również zdecydowałam się na salę w centrum. Kościół w którym braliśmy ślub był właśnie w Śródmieściu i chciałam aby sala była blisko.
Zdecydowaliśmy się na Hotel Queen Boutique. Znajduje się w samym centrum ( pomiędzy rynkiem a Kazimierzem) . Hotel luksusowy, 4* .Robiliśmy kameralne wesele i zależało nam na wysokim standardzie.Konieczne również były noclegi ponieważ częśc gości przyjeżdżała zza granicy. Jestem zadowolona. Zabawa się udała,jedzenie bardzo smaczne. Kelnerzy mili .
Dostaliśmy w prezencie przepiękny apartament małżeński na noc poślubną :)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 07 paź 2014 10:31

Warto również pomyśleć nad samochodem do ślubu. Zabytkowy mercedes prezentuje się super. Naprawdę piękny samochód weselny w zabytkowym stylu.

i.nowak80
Kontakt:

Post autor: i.nowak80 » 16 paź 2014 14:57

Ja swoje wesele wyprawiałam w Zajeździe, było naprawdę przecudownie i bardzo gorąco polecam, życzę Ci żebyś znalazła podobne miejsce :)

karabatic1

Post autor: karabatic1 » 03 lut 2015 09:00

Mi to ogólnie się marzy wesele na świeżym powietrzu :) Włącznie z ceremonią ślubną. Możecie polecić takie miejsce? Wiem, że można nie trafić z klimatem, ale zabawa może się odbyć pod wielkim namiotem itd. :)

pepitka

Post autor: pepitka » 10 lut 2015 15:08

Ja wam moje drogie przyszłe Panny Młode mogę polecić dobry salon kosmetyczny w centrum Krakowa najlepsistylisci.pl.
Tam wami zajmą się profesjonalnie i fachowo.
Depilacja laserowa soprano to tylko- wąsik 99zl, pachy 149zl,
Mogę wam zapewnić, że mają tam wysoką skuteczność i ogólne zadowolenie z zabiegów.
No a co do fryzury- Pani Basia to bardzo dobra fryzjerka - stylistka l'oreal :-) dobrze wam doradzi :-)

ElaKrupa

Post autor: ElaKrupa » 15 lut 2015 19:37

Ulalla, tyle pochwał dla salonu...no i wąsik przed ślubem obowiązkowo usuwają :)

tee_coffee

Post autor: tee_coffee » 24 lut 2015 15:29

My mieliśmy wesele w Hotelu Efekt Express i od razu w cenę wynajmu sali wliczony był pokój dla nas z zostawionym małym upominkiem :) Sala bardzo przestronna, jest w stanie pomieścić dużo gości, klimatyzowana :) Salę przystroili świeżymi kwiatami, zgodnie z naszymi wytycznymi, wszystko wyglądało wręcz magicznie :) Menu ustalaliśmy sami, a oni przygotowali zgodnie z tym co wybraliśmy. Jedzenie bardzo dobre, mojej mamie tak posmakowało, że nawet później chciała brać przepis na deser, który serwowali :D Goście też mogli od razu zakwaterować się w pokojach, co było bardzo wygodne. Hotel czterogwiazdkowy, więc pokoje ładne, czyste :) Bardzo miło wspominam wesele tam i na pewno bym to miejsce poleciła :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”