Najlepsza szkoła

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
bolo166

Re: Najlepsza szkoła

Post autor: bolo166 » 12 kwie 2019 11:16

Nie jestem pewna czy chciałabym, aby moje dziecko uczestniczyło w tym całym wyścigu szczurów. Same zobaczcie, ze super uczniom nie koniecznie jest dobrze w naszych szkołach. Często nie ma go kto wesprzeć w rozwoju.

Awatar użytkownika
Polnas

Post autor: Polnas » 16 kwie 2019 12:30

Ja się niestety w ogóle na tym nie znam. Nie będę tutaj w stanie pomóc.
Kobiety nie wiedzą nigdy, czego właściwie mężczyźni nie znoszą.

Awatar użytkownika
Vertical34

Post autor: Vertical34 » 17 kwie 2019 11:49

Na pewno w Sieci znajdą się porady w tym temacie. Nie powinno być z tym trudności.
Należy wierzyć w cośkolwiek, choćby we własną niewiarę.

eryczka

Post autor: eryczka » 22 kwie 2019 07:56

Na pewno powinna to być taka szkoła , która będzie kładła nacisk przede wszystkim na przedmioty związane z maturą . Wydaje mi się , że najważniejsze są ogólnie w dzisiejszych czasach języki . dobrze też , aby szkoła rozwijała zainteresowania dziecka . Jeśli ktoś jest dobry z muzyki , to warto zapisać go do takiej szkoły , która ten przedmiot będzie uczyła na dobrym poziomie . tak samo jest z innymi aspektami . Na pewno wyboru nie powinno się traktować po macoszemu ani bagatelizować, bo często przez takie złe decyzje później dana osoba ma problemy w przyszłości

mamunia

Post autor: mamunia » 24 kwie 2019 17:06

Szkoła podstawowa dla dziecka też musi być odpowiednia by mogło ono się szybko rozwijać. Nam spodobała się Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej. W tej szkole dzieci mają dobrych nauczycieli, ale też nie musimy się martwić o ich opiekę, bo można odebrać dziecko nawet o 18.00

Chylon

Post autor: Chylon » 13 maja 2019 15:56

Najlepsze szkoły to zdecydowanie te prywatne. Dlatego zadecydowaliśmy o wysłaniu naszej córki do podstawówki Tęczowe Abecadło. Koleżanka niezmiernie chwaliła poziom tej szkoły, jak i belfrów, którzy nalezyty sposób podchodzą do uczniow!

evelajna

Post autor: evelajna » 20 maja 2019 06:48

ja też jestem zdania, ze szkoły prywatne są lepsze. I nie chodzi tu tylko o wyższy poziom nauki ale też fakt, że są z reguły bardziej innowacyjne i nowoczesne a przy tym bardzo bezpieczne dla dzieci. Moja Sara chodzi do dwujęzycznej podstawówki "EDISON" na warszawskim Wilanowie. Wysoki poziom, niewielkie klasy, bardzo zaangazowani i pomocni nauczyciele. W szkole panuje otwarta i sympatyczna atmosfera, aż chce się uczyć :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”