Najlepsza szkoła

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
mamami

Re: Najlepsza szkoła

Post autor: mamami » 31 gru 2018 17:47

roputek pisze:
26 lis 2018 21:38
Jeżeli chodzi o szkołę podstawową, to według mnie bardzo dobra jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Pracują tam świetni nauczyciele, którzy wiedzą jak zainteresować uczniów ;)
Zgadzam się, Wiedeńskiej szkoła jest naprawdę dobra, trzyma poziom od lat. W końcu prowadzi ją Fundacja Varsovia.

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 03 sty 2019 10:08

Moje dzieci chodzą do szkół państwowych i bardzo dobrze im idzie, teraz na nowe półrocze będę zamawiać im nowe podręczniki, mam nadzieję że uda się nam przygotować z córką dobrze do jej matury.

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 13 lut 2019 15:39

Siostra z kolei skończyła Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie i jestem technikiem farmaceutycznym. Od niedawna pracuje, to jej pierwsza poważna praca i jest bardzo zadowolona. Wiem, że ze szkoły też była zadowolona.

Pati888

Post autor: Pati888 » 26 lut 2019 17:42

To zalezy o jaką szkołę chodzi. jeśli o szkołe prywatną podstawową to bardzo polecam Niepubliczną Szkołę nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie. Bardzo wysoki poziom nauczania plus to, ze klasy sa kameralne;)

narcyzja

Post autor: narcyzja » 10 mar 2019 16:38

Ja jestem nauczycielką i w wielu szkołach już uczyłam i powiem wam że najlepsze warunki sa w lepszych szkołach Państwowych niż tych prywatnych.

Mannia

Post autor: Mannia » 11 mar 2019 21:25

W dzisiejszych czasach najlepszą renomą cieszą się placówki prywatne. Dlatego również i my zadecydowaliśmy o wysłaniu naszego dziecka do niepublicznej szkoły. Wybór padł na Tęczowe Abecadło w Stargardzie. Poziom nauczania stoi tam na bardzo wysokim poziomie, synek przyswaja wiedzę w błyskawicznym tempie!

szczypiorek

Post autor: szczypiorek » 14 mar 2019 13:46

To w ogóle ciekawy fenomen, że w obecnym neoliberalnym modelu szkoły konkurują ze sobą na rynku niczym każda inna firma na rynku. Czy to dobrze, czy też nie - cóż, swoją opinię mam, ale nie jest to chyba zbyt istotne :). Zainteresowała mnie natomiast kwestia tego, jak szkoły się zaopatrują – jak się okazuje, są specjalnie przeznaczone do tego sklepy. Zawsze mnie intrygowało po prostu, gdzie można dostać te wszystkie dzienniki szkolne, których przecież poza placówkami oświaty praktycznie się nie widuje :). Myślę, że właśnie kwestia zaopatrzenia szkoły – chociażby w materiały dydaktyczne – jest czymś, co warto brać pod uwagę podczas wyboru placówki dla dziecka.

mamunia

Post autor: mamunia » 22 mar 2019 21:00

To prawda, że prywatnych szkół jest wiele i też możemy na takie zwrócić uwagę. Podobała się nam także Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie i ją wybraliśmy dla swoich dzieci. Mają tu dobre warunki i naprawdę szybko się uczą.

mamaja

Post autor: mamaja » 26 mar 2019 10:30

Jeśli chodzi o bardzo dobrą prywatną podstawówkę w stolicy to ze swojej strony polecam szkołę Towarzystwa Edukacyjnego Vizja ( znajduje się na Ochocie). Wysoki poziom i bardzo rozbudowana oferta na ciekawe zajęcia fakultatywne. do tego kameralne klasy, bardzo zaangażowani i otwarci nauczyciele. Na co dzień panuje ciepła i rodzinna atmosfera, każdy czuje się swobodnie i po prostu dobrze.

BratniaDusza

Post autor: BratniaDusza » 28 mar 2019 14:57

Jak dla mnie Niepubliczne liceum nr 6 w warszawie przy ul. Bacha ;) Chodziłam też do szkoły podstawowej też na tej samej ulicy. fajnie bo właściwie każdemu z nas była poświęcona uwaga przez nauczyciela.

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”