Kursy i szkolenia?

Tutaj czekamy na Twoje uwagi i komentarze dotyczące forum. Co chciałabyś dodać lub zmienić.
anieszka

Re: Kursy i szkolenia?

Post autor: anieszka » 07 maja 2019 10:47

Oprócz kursów i szkoleń dla swoich pracowników to warto także pomyśleć o zapewnieniu im prywatnej opieki medycznej. Teraz takie pakiety są popularną sprawą, dlatego sama się zastanawiam czy nie zakupić takich pakietów w medicover dla ludzi

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 14 maja 2019 18:37

Dobre kursy na technika dentystycznego, technika farmaceutycznego czy technika sterylizacji medycznej organizuje dental.szczecin. To fajna szkoła, dobra jakość kształcenia, dobrze prowadzone zajęcia, jestem zadowolona z tego kursu (technik farmaceutyczny), dzięki niemu całkiem szybko udało mi sie znaleźć pracę.

lana52

Post autor: lana52 » 18 maja 2019 06:27

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że w kursach i szkoleniach udział brać warto, gdyż przy ich pomocy można nauczyć się nowych rzeczy czy poznać języki. Sama mocno postawiam na naukę języka angielskiego, która zawsze sprawiała mi ogromne problemy - a szczęście odkąd odkryłam platformę językową Tutlo jest inaczej. Lekcje prowadzone są przez profesjonalnych lektorów i nie trzeba na nie zapisywać się wcześniej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „W kwestii sugestii”