Strona 1 z 2

Komputer - jaki wybrać

: 27 mar 2019 11:36
autor: izabiznes
Hej, nie jestem zbyt obeznany w temacie komputerów dlatego bardzo proszę o pomoc w wyborze komputera . Budżet jaki mam do przeznaczenia to 2000 zł. Komputer ma służyć do użytku domowego.

Re: Komputer - jaki wybrać

: 31 mar 2019 21:56
autor: gaja
Trzeba kupić dobry, ale niedrogi komputer do swojej firmy. To jest podstawa. Właśnie dlatego warto poradzić się fachowca w kwestii wyboru.

Re: Komputer - jaki wybrać

: 03 kwie 2019 13:43
autor: nicole
Kupowałam w tym sklepie laptop i byłam bardzo zadowolona. Przesyłka była szybka, a obsługa na najwyższym poziomie. Sprzęt też świetnie się spisuje i naprawdę da się na nim pograć w wiele fajnych tytułów :)

Re: Komputer - jaki wybrać

: 26 cze 2019 13:29
autor: Uleczka
Za taką cenę kupisz nowy przyzwoity laptop na przykład Lenovo IdeaPad 330. Na jakiś czas wystarczy. Jednak, jeśli mam być szczera to wzięłabym używany, a lepszy, który może służyć i do rozrywki i do pracy. Oczywiście wybór należy do Ciebie. Powodzenia!

Re: Komputer - jaki wybrać

: 28 cze 2019 13:38
autor: kier
No nie wiem czy zdecydowałabym sie na kupienie używanego laptopa. Nie masz pewności czy osoba przed Tobą laptop szanowała oraz czy urządzenie nie będzie miało uszkodzeń czy wad Poza tym jest to sprzęt elektroniczny a sprzęt taki się psuje tak wiec dobrze byłoby mieć możliwość oddania go na gwarancję.
Ze swojej strony polecam sprzety firmy Dell. Może zapłacicie trochę więcej za tę firme przy tych samych parametrach co w przypadku asusa czy lenovo jednak wykonanie jest o wiele lepsze. Poza tym Dell ma promocję domowej naprawy. Jeśli coś się Wam drobnego popsuje to osoba z ich firmy moze przyjechać i naprawić na miejscu.

Re: Komputer - jaki wybrać

: 08 lip 2019 19:17
autor: anja87
ja kupowałam w xkomie ostatnio asusa i było spoko :) koniecznie sprawdź sobie promocje na laptopa na kuponiarnia.pl/promocja/elektronika/komputery/laptopy/ dzięki temu możesz zaoszczędzić troszkę kasy. ja na przykład jak kupowałam zrealizowałam kupon minus 20% i za tę kase ubezpieczyłam sobie dodatkowo laptop od nieszczęśliwych wypadków :)

Re: Komputer - jaki wybrać

: 09 lip 2019 08:27
autor: Wiewiórka
Za taką cenę nie kupi się dobrego komputera, ale jeżeli nie mamy dużych wymagań i korzystamy z niego tylko okazyjnie to wystarczy. Też się na tym niespecjalnie znam, ale w sieci można znaleźć sporo podpowiedzi.

Re: Komputer - jaki wybrać

: 13 lip 2019 11:25
autor: Makaron
Myślę, że da się za tą kwotę kupić laptopa. My niedawno braliśmy dla córki z dobrymi parametrami za 2200, a bez oprogramowania są jeszcze tańsze. Obecnie szukam komputera do pracy. Będzie na formę, więc nie mam ograniczeń finansowych. Dlatego rozważam posiadanie takiego iMaca.

Re: Komputer - jaki wybrać

: 24 lip 2019 12:55
autor: narcyzja
Sama mam ten problem i mój znajomy polecił mi taki model Lenovo V330, on zna się na komputerach więc raczej go posłucham. Polecam sprawdzić ich pozostałe oferty.

Re: Komputer - jaki wybrać

: 30 sie 2019 13:04
autor: anniee
Jeśli nie możesz się zdecydować na konkretną markę, albo nie masz wystarczająco dużo środków na swój wymarzony model, może lepiej chwile poczekać, niż kupić byle co. Natomiast jeśli będziesz potrzebował sprzętu, zawsze możesz go wypożyczyć, nawet na jeden lub kilka dni, albo na kilka miesięcy.