Wakacje

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
szczypiorek

Wakacje

Post autor: szczypiorek » 26 lut 2019 12:47

W prawdzie jeszcze kilka miesięcy do sezonu letniego, ale już dziś, warto pomyśleć o urlopie. Niestety nie każdy z nas jest w stanie odkładać co miesiąc daną kwotę, aby podczas wakacji mieć odpowiedni budżet na wyjazd. W takim przypadku warto rozeznać się w ofertach kredytowych dostępnych na rynku. Na pierwszy rzut oka są one bardzo podobne, ale to właśnie szczegóły sprawiają, że tak naprawdę różnią się one od siebie diametralnie. Od siebie polecam wam zajrzeć na stronę banku Santander Consumer, gdzie znajdziecie bardzo atrakcyjną ofertę kredytową. Tzw. Mistrzowski kredyt gotówkowy, to idealne rozwiązanie dla każdego kto potrzebuje dodatkowej gotówki, a jednocześnie nie chce płacić wysokich odsetek. Co więcej, w ofercie tego kredytu sam wybierasz dzień spłaty raty, a także sposób w jaki podpiszesz umowę. Możesz to zrobić wygodnie sprzed komputera lub też osobiście wybrać się do placówki banku.

Awatar użytkownika
jadwigab

Re: Wakacje

Post autor: jadwigab » 26 lut 2019 16:31

Takie kredyty to ostateczność. Jeżeli nie musisz - to nie bierz.
Śmierć jest łatwa, prosta, życie jest trudniejsze.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 26 lut 2019 19:27

A jak organizujecie wakacje dla Waszych dzieci w tym roku? Ja postanowiłam, że wyślę syna na obóz językowy. Znalazłam ciekawą ofertę takich obozów w szkole językowej SPEAK UP. Wydaje mi się, że synowi bardzo się tam spodoba, bo oprócz zajęć językowych będą tam tez zajęcia sportowe i rekreacyjne. Co sądzicie o takich wyjazdach? Czy dzieci rzeczywiście mogą się na nich czegoś nauczyć?

Majkel12

Post autor: Majkel12 » 14 mar 2019 10:41

Moje dzieci mają świetnie zorganizowany czas w wakacje. Najpierw zielona szkoła, potem wyjazd z nami do babci, a na koniec jadą znowu na obozy jeździeckie. Także na nudę nie będzie czasu.

Awatar użytkownika
Dolla

Post autor: Dolla » 14 mar 2019 17:20

Już dawno można było rezerwować tanie wakacje na rok 2019. W tym roku chciałabym pojechać do Chorwacji.

muffinka

Post autor: muffinka » 15 mar 2019 13:58

To jest świetny czas na szukanie miejsca na wakacyjny wyjazd.

Awatar użytkownika
Karmellova

Post autor: Karmellova » 15 mar 2019 18:49

Jestem ciekawa ilu z Was jeździ jeszcze nad polskie morze?

Ksenia

Post autor: Ksenia » 18 mar 2019 16:58

Wolę skromniejszy urlop niż branie pożyczki na luksusowe wakacje. Tak zostałam wychowana w domu, że nie należy kupować rzeczy, na które mnie nie stać. W tym roku wyjeżdżam na Mazury, wpłaciłam już połowę kwoty za noclegi i mam odłożone pieniądze na resztę pobytu. Dojazd nie powinien wynieść mnie dużo, bo bilety zamierzam kupić przez internet.

Azamag

Post autor: Azamag » 18 mar 2019 20:21

Wakacje to cudowny czas dla naszej całej rodzinki. Wspólne spędzanie czasu, eskapady i zwiedzanie. W tym roku postanowiliśmy wyruszyć na zagraniczne wojaże razem z Wytwórnią Wypraw do Gruzji. Biuro to jest znane z świetnie zaplanowanych wypraw, które mają znakomitych przewodników wycieczek. Liczę na to, że uda nam się świetnie spędzić czas, poznać piękne oblicza Gruzji i fantastycznie wypocząć.

BratniaDusza

Post autor: BratniaDusza » 31 mar 2019 15:07

A ja w tym roku puszczam dzieci na obóz sportów wodnych na płw helski z borsuk Camps, właściwie to organizuje chyba największe obozy sportów wodnych w Polsce. Świetna kadra instruktorów i opiekunów czuwających na dziećmi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”