dobre garnki do kuchni

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Dermatolog33

Re: dobre garnki do kuchni

Post autor: Dermatolog33 » 10 cze 2019 22:41

Ja stawiam akurat na firmę Zwilling,gdzie swoje garnki produkują w Soligen. Przede wszytskim niemiecka jakość, w którą zawsze wierzę i długoletnia gwarancja na wszelki wypadek to bardzo dobra decyzja. Ballarini ma na swojej stronie chyba najlepsze jakościowo garnki: tu macie link -> https://ballarini.pl/
Znajdziecie tam Staub francuskiej firmy i chyba pioner wśród producentów garnków, czy patelni - żeliwnych, ceramicznych, do indukcyjnej kuchni. Ale niestety też niesamowicie drogi, choć to wydatek na dłuuugie lata.
Dodatkowo Ballarini jest producentem akcesorii kcuhennych od pokoleń (dosłownie),to jest akurat wloski producent, cenowo nieco niżej ale dalej to inwestycja na lata. No i jeszcze znajdziecie tam BSF oraz japońskie noże kuchenne Miyabi. Ja zwykle kupuje u nich na przecenach,a bardzo możliwe, ze niedługo znów wyskoczą z jakimiś mega %%% bo właśnie widzę, że mają przerwę techniczną <3

Shannon

Post autor: Shannon » 11 cze 2019 02:00

No dla mnie garnki Zwilling przede wszystkim, i tez z tej strony zamawiałam. Świetne. Jakość niemiecka nie bez powodu jest tak dobrze promowana

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 12 cze 2019 08:36

Na firmy i marki nieszczególnie zwracam uwagę, garnki to garnki

czarnaowca

Post autor: czarnaowca » 12 cze 2019 17:49

Na użytek domowy dobrym wyborem będą chociażby garnki philipiak opinie na ich temat nie bez powodu są tak dobre. Wykonane ze stali chirurgicznej i dopracowane w każdym detalu faktycznie mogą się podobać. Gotowanie w nich to czysta przyjemność.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”