Gdzie kupujecie ubrania?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Rudolf

Re: Gdzie kupujecie ubrania?

Post autor: Rudolf » 12 cze 2019 13:59

Według mnie naprawdę świetną ofertę ma http://infinityfashion.pl/ :) Warto się im bliżej przyjrzeć, bo każda z nas powinna tam znaleźć coś sprawdzonego i ładnego :)
wbiłam rękę w jego zmasakrowaną klatkę piersiową pod mostkiem i szarpnęłam w górę. Oto najkrótsza droga do serca mężczyzny.

Dosia

Post autor: Dosia » 16 cze 2019 16:14

Najczęściej robię takie zakupy przez internet, ponieważ jest mi najwygodniej. Czasem tylko, gdy jestem gdzieś po drodze, to wchodzę do sklepu z ubraniami. Teraz akurat muszę kupić na Ceneo https://www.ceneo.pl/Kurtki_i_plaszcze_ ... ar:152.htm kurtkę mojej córeczce i właśnie nie wiem, czy lepsza na lato będzie jeansowa, czy może taka przeciwdeszczowa. W sumie to chyba nawet dwie by jej się przydały.

PatkaNowak

Post autor: PatkaNowak » 17 cze 2019 06:50

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo nie lubię chodzić po sklepach. Wkurza mnie stanie w kolejce do przymierzalni i rozwalone wszędzie ciuchy. Wolę zakupy online, tym bardziej że zawsze mam prawo zwrócić zakupioną rzecz. Dosłownie wszystko kupuję przez internet, ostatnio np. zamówiłam z gaia.com bardzo fajny stanik usztywniany.

marzena.milewska

Post autor: marzena.milewska » 19 cze 2019 13:09

Ja też dość sporo kupuje przez internet, zwłaszcza takich bardziej eleganckich rzeczy. Nie wiem czemu, ale w sklepach nie ma takiego wybory pod względem wzorów i rozmiarów. Np. sukienka Astoria, jaką kupiłam na stronie Lou jest super, dopasowana, idealnie leży, w sumie często tam coś zamawiam i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby rozmiar nie pasował, albo był jakiś inny problem. Polecam zobaczyć, co mają ciekawego: https://lou.pl/product-pol-494-ASTORIA- ... NKAMI.html

kaczusia

Post autor: kaczusia » 24 cze 2019 11:27

Dla siebie w sieciówka, a dla męża jeśli chodzi o koszule to na osovski przeważnie zamawiam. Zerknijcie na koszule w stylu nowoczesnym z kołnierz półwłoski. Nie są drogie a efekt rewelacyjny.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 24 cze 2019 17:49

Suknie wieczorową a także ponczo udało mi się zakupić dzięki współpracy z www.szale-krawaty.swiata.pl . Dostarczyli mi elementy w znakomitej jakości, a cena także była atrakcyjna. Oczywiście wszystko w bardzo modnych krojach!

szyszka

Post autor: szyszka » 26 cze 2019 11:41

Ostatnio kupowałam ubrania na lato w www.styloweam.pl i polecam ten sklep. Ubrania w dobrych cenach, świetna jakość materiałów i modne fasony. Staram się jak mogę omijać sieciówki szerokim łukiem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”