Najskuteczniejsza reklama

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
mamaja

Najskuteczniejsza reklama

Post autor: mamaja » 27 sie 2018 16:15

Moi drodzyzwracam się do Was z pytaniem. Jakie forumy reklamy będą najbardziej odpowiednie dla sklepu z biżuterią handmade ? Prowadzę już blog firmowy, korzystam z pozycjonowania. zastanawiam się co jeszcze mogłabym dodać lub ulepszyć by dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów. Co sądzicie ?

gosh

Re: Najskuteczniejsza reklama

Post autor: gosh » 28 sie 2018 11:12

Obecnie najskuteczniejsza jest reklama w Internecie.

tenshin

Post autor: tenshin » 28 sie 2018 17:56

Według mnie znajomi będą w stanie świetnie w tej materii doradzić. Z moich doświadczeń wynika, że naprawdę się to może opłacić.
Elektryka prąd nie tyka

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 30 sie 2018 21:06

Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak najskuteczniejsza reklama... Każdy jej element jest ważny, zarówno ta w sieci jak i w gazetach, plakatach czy na gadżetach firmowych. Odnośnie tego ostatniego to mogę Wam polecić sprawdzoną firmę przez mojego męża. Wykonali dla niego bardzo ładne torby bawełniane, które ostatnimi czasy stają się naprawdę modne wśród społeczeństwa ;) Myślę, że to naprawdę dobry wybór

lana52

Post autor: lana52 » 30 sie 2018 22:18

Jedną z najskuteczniejszych form reklamy jest reklama w Google. Możesz do tego nająć firmę, która zadba o odpowiednie skonfigurowanie kampanii i jej optymalizację.

mamija

Post autor: mamija » 04 wrz 2018 14:52

Jeśli interesuje Cię poszerzenie reklamy w internecie polecam efectownia.. Zajmują się szeroko rozumianym marketingiem internetowym i z pewnością doradzą co jeszcze powinnaś zrobić.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 06 wrz 2018 08:47

Według mnie nie ma nic bardziej niezawodnego jak marketing szeptany. To doskonała opcja dla wszystkich firm, które chcą poprawić wizerunek swojej firmy w szybki i efektywny sposób. Dzięki różnym formom marketingowym można dotrzeć do ogromnej ilość ludzi, dlaczego więc nieskorzy stać?

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 06 wrz 2018 11:10

Możesz zawsze zacząć od darmowej reklamy, tutaj wykonawca.taelo.pl, zarejestrujesz się za darmo i na dodatek stworzysz swoją wizytówkę. Na jej podstawie z łatwością znajdziesz wiele zleceń, które pozwolą twojej firmie się prawidłowo rozwinąć. Warto sprawdzić co akurat jest na topie, gdzie reklama jest skuteczna, a gdzie zbędna :)

andzela

Post autor: andzela » 06 wrz 2018 14:37

A masz ją dobrze wyeksponowaną? Reklama w internecie jak najbardziej wręcz jest konieczna. W obecnych czasach bez tego ani rusz, to pozyskuje klientelę. Odpowiednia prezentacja jest równie potrzebna, co reklama w necie. Może pomyśl o oryginalnym wystawieniu biżuterii, o takim, które wzbudzi zaciekawienie, będzie takim wabikiem. Piszę, to po własnych doświadczeniach. Miałam wyłożoną biżuterię na wydawałoby się dobrym stoisku, ale jak się później okazało byłam w błędzie. Brakowało specjalnej aranżacji, oświetlenia, stojaków reklamowych. Niby wydawałoby się mało istotne rzeczy, a jednak mające duże znaczenie. Wynajęłam firmę, specjalizującą się właśnie takimi aranżacjami i ich całościowym wykonaniem. Podeszli do tego z całym swoim profesjonalizmem. Z niewielkiego stoiska zrobili niezwykłą ekspozycję biżuterii, którą oferuję. Muszę przyznać, że rzetelnie podeszli do mojego zlecenia, naprawdę kreatywni, młodzi fachowcy. W tej chwili powiem nieskromnie, wyróżniam się na tle innych stoisk.

malla

Post autor: malla » 06 wrz 2018 18:57

mamaja jak widać ciekawych pomysłów na reklamę jest sporo :) Skoro prowadzisz sklep internetowy to ja bym się skupiła na porządnych zdjęciach produktów, które sprzedajesz. Piszesz o biżuterii handamde, fotki też robisz we własnym zakresie ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”