Restauracja w stolicy.

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Jennifer

Restauracja w stolicy.

Post autor: Jennifer » 23 sie 2018 20:07

Cześć. Mieszkam w Warszawie dopiero od tygodnia. Chciałam pokazać znajomym naszą stolicę i zaprosiłam ich do siebie. Mam jednak problem, bo nie wiem, gdzie mogłabym zabrać ich na obiad. Czytałam ostatnio o Bubbles bar i ma naprawdę świetne opinie, a co wy myślicie o tym barze? Czy jest to dobry pomysł, żeby zaprosić do niego znajomych?

kamciare

Re: Restauracja w stolicy.

Post autor: kamciare » 31 sie 2018 18:34

A ja uwielbiam klimat barów mlecznych i tamtejsze, domowe jedzenie. Myślę, że naprawdę warto je jeść chociażby ze względu na to, że mają one niepowtarzalny taki smak, nie umiem go opisać, no taki barowy, super. Uwielbiam bar mleczny kijowska, to mój ulubiony. Kocham wręcz ich schaboszczaka, często na niego wpadam. no i śniadania obowiązkowo, jak tylko idę do pracy, wpadam na śniadanie i dopiero siup do roboty

kierka

Post autor: kierka » 02 wrz 2018 16:01

Jak dla mnie restauracja Papu. Kuchnia polska, kuchnia tradycyjna. Moim zdaniem zasługują, na bardzo dobre opinie, bo jedzenie jest bardzo smaczne. Obsługa restauracji jest fenomenalna, dobrze wyszkolona i naprawdę warto tam iść. Poczujecie się bardzo wyjątkowo i smacznie zjecie.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 03 wrz 2018 09:02

Zaproś znajomych do Restauracji Akademia. Od razu pozazdroszczą Ci, że mieszkasz w stolicy. Jest tam wszystko czego oczekujesz od wykwintnej restauracji. Obsługa duży plus, piękna stylistyka wnętrza i bajeczna kuchnia wegetariańska. Dla mnie tarta z warzywami i tofu to niebo w gębie. Do tego bardzo przystępne ceny.

arlett

Post autor: arlett » 08 wrz 2018 08:14

Wiele osób chętnie odwiedza tą restaurację Rozdroze. Znajduje się niedaleko Łazienek Królewskich i jest mega klimatyczna. Sala jest duża więc bez problemu można wyprawić tam przyjęcia okolicznościowe. My zastanawiamy się nad weselem w tej restauracji.

izabela44

Post autor: izabela44 » 10 wrz 2018 11:02

A z jakiej dzielnicy jesteś? Wiem, że na warszawskiej Woli całkiem niedawno otwarta została fajna restauracja. W Weku. Ciekawe menu - może niezbyt rozbudowane, ale to duży plus, bo wiadomo, że wszystko zawsze świeże. W każdym razie na tyle duże, że każdy znajdzie coś dla siebie. Rzuć okiem na ich stronę - według mnie warto wypróbować.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 11 wrz 2018 08:08

Fakt, to nowa restauracja, ale sporo dobrego już o niej słyszałam. Ludzie chwalą sobie i samo jedzenie, i obsługę. No i ceny - zwłaszcza jeśli chodzi o meny lunchowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”