problem z nauką angielskiego

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
mamaja

problem z nauką angielskiego

Post autor: mamaja » 11 lut 2018 13:03

Drogie mamy. Jak tam z nauką języków obcych u Waszych pociech ? Kurczę ostatnio zauważyłam, że córka coraz gorzej radzi sobie z przyswajaniem wiedzy szkolnej szczególnie z zakresu nauki języków obcych ( ma angielski i francuski ). O ile z francuskiego jestem w stanie jej pomóc bo sama uczyłam się go kilka lat tak angielski to dla mnie momentami czarna magia ( chodzi przede wszystkim o gramatykę ). Myślę o tym by zapisać dziecko na korepetycje z języka angielskiego, mieszkamy w Elblągu. Szukałam dobrego korepetytora i trafiłam na ofertę edun.pl. Czy ktoś z Was miał już okazję się u nich uczyć i podzieli się opinią ?

Clary084

Re: problem z nauką angielskiego

Post autor: Clary084 » 18 lut 2018 22:34

Według mnie dzieci od małego warto uczyć przynajmniej języka angielskiego. Na początku w grupach dla maluchów, a potem posłać do dobrej szkoły. Dzięki temu już na starcie będą miały łatwiej, bo angielski jest najczęściej wymaganym językiem przy szukaniu pracy. A, że wiele osób wyjeżdża za granicę czy to do pracy czy na wczasy to tym bardziej taka znajomość języka okaże się bardzo cenna.

cellina

Re: problem z nauką angielskiego

Post autor: cellina » 10 mar 2018 16:52

U nas tez niestety był ten problem. Myślałam ze największe trudności sprawi córce matematyka, a okazało się ze kompletnie nie radzi sobie z angielskim. Nie chciała chodzić na lekcje dodatkowe, dlatego sama uczyłam ją w domu przy pomocy bloga: rozmawiamyblog.wordpress.com. Przy okazji sama dowiedziałam się wielu nowych rzeczy, a po nauce mogłyśmy wypełniać testy i sprawdzić poziom wiedzy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”