Rower na prezent ?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
yokoyoko

Re: Rower na prezent ?

Post autor: yokoyoko » 19 kwie 2018 17:37

Sporo superowych akcesoriów zakupiłem ostatnio, kask, ochraniacze, rękawiczki i oświetlenie - wszystko po to, aby w 100% bezpiecznych warunkach eksplorować okolicę! Artykuły te są niezwykle porządne i wytrzymałe.

Berenika

Post autor: Berenika » 26 kwie 2018 21:36

Bardzo fajny pomysł na prezent, dobrze jest jednak wiedzieć, co tak naprawdę chcemy kupić, wszak rower rowerowi nie równy. Jeśli macie problem z wyborem roweru miejskiego proponuję przeczytać portal.bikeworld. Dowiecie sie miedzy innymi jaki powinien byc napęd w rowerze, czy kupić rower z amortyzatorami czy na widelcu oraz masę innych ciekawych rzeczy.

AniaKomar

Post autor: AniaKomar » 27 kwie 2018 12:01

Moim zdaniem rower to dobry pomysł i na prawdę praktyczny ;)

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 16 maja 2018 10:57

Jasne, że to świetny pomysł. Ja sama kupiłam chrześnicy rower na gwiazdkę i była bardzo zadowolona. Gdyby ktoś z Was szukał dobrej firmy rowerów dziecięcych, to śmiało mogę Wam polecić rowery Early Rider. Są bardzo lekkie i funkcjonalne, idealne dla dziecka.

Olek

Post autor: Olek » 21 cze 2018 10:52

Rowerek to bardzo fajny prezent na urodziny np. od chrzestnej czy chrzestnego, którego stać na większy wydatek, albo genialna alternatywa jako prezent komunijny. Moja córka dostała na 2 latka od chrzestnego właśnie rowerek i jest genialny! Świetna jakość i dodatkowo niesamowity design. :clap: :clap: Na pewno posłuży też kuzynom i naszemu kolejnemu dziecku :thumbup:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”