Co myślicie o tej pościeli?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
monika8934

Re: Co myślicie o tej pościeli?

Post autor: monika8934 » 19 maja 2018 00:17

A co myślicie np. o kołdrze Exito Polska? Chciałabym sobie taką kupić, bo to, co posiadałam do tej pory zawsze było fatalne. Kołdra po kilku miesiącach zaczynała się powoli rozpadać. Ciężko w sklepach znaleźć coś konkretnego, bo niestety większość jest w słabej jakości, a do porządnego sklepu z pościelą nie mam dostępu.

Awatar użytkownika
Greta

Post autor: Greta » 19 maja 2018 14:35

A nie łatwiej na przykład poszukać na aukcjach na Allegro? Ja tak robię od dłuższego czasu, że zamiast krążyć po sklepach - wygodnie siadam w fotelu i robię zakupy w sieci na aukcjach. Z kawą czy pyszną herbatką, szukam rzeczy czy przedmiotów, które są inne, niż te ze wszystkich sieciówek dokoła. No i można większe rzeczy, jak agd na przykład, kupić na raty, co jest już totalnie świetną i wygodną opcją.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 23 maja 2018 16:29

Bardzo ładna, podoba mi się. Aktualnie szykuję się do wymiany pościeli w mojej sypialni, dlatego też rozglądam się po różnych sklepach. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że ups cennik ma tak dopasowany pd klienta. Nie trzeba się wcale przejmować dostawą, bo jest ona tak bardzo korzystna.

julaśka

Post autor: julaśka » 28 maja 2018 19:53

Nie no umówmy się - teraz to można przebierac i wybierać jesli chodzi o posciele. Roznce wzory, rozny material, rozne formaty. Sama zamawiam z oszczednosci czasu przez neta z salonu agaty.

tatko

Post autor: tatko » 20 cze 2018 15:07

Bardzo dobrą pościel można kupić w witrynie Bellastoria. Bardzo duża gama bawełnianej pościeli najlepszych polskich producentów w bardzo dobrych cenach i bogatym wyborem kolorystycznym. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że sen to podstawa naszego życia, nie warto więc oszczędzać przy wyborze pościeli

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”