pożyczka , gdzie najlepiej?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Mannia

Re: pożyczka , gdzie najlepiej?

Post autor: Mannia » 19 lis 2019 14:53

Rozważ także opcję w postaci pożyczki pozabankowej. Dzięki Money 4 U money-4u.com.pl/ udało mi się otrzymać tego typu wsparcie finansowe. Nawet nie wiecie, jak bardzo było mi ono potrzebne. Na szczęście, dzięki ich pomocy udało mi się jakość odbić od dna!

Archi11

Post autor: Archi11 » 01 gru 2019 22:56

Tego typu działania wymagają wiedzy, bo na pożyczkach można nieźle popłynąć. Warto się wyedukować poprzez finansowy portal, dzięki czemu wasze wiadomości w tematach pożyczek i kredytów będą szersze. Jeśli chodzi o zawieranie pożyczek to lepiej to robić poprzez normalne banki, a nie para banki. Pozdrawiam :D

MamaAnia

Post autor: MamaAnia » 23 sty 2020 07:47

W gospodarce rynkowej jest także miejsce na firmy pozabankowe udzielające tzw szybkich pożyczek - ale zwykle jest to margines. Szczególnie w rozwiniętych gospodarkach. Im państwo biedniejsze tym rynek chwilówek jest większy. Taka dziwna zależność. Sporo ciekawych dyskusji na temat poszczególnych firm udzielających pożyczek znajdziesz w wielu artykułach w sieci.

Sama raz brałam taka pożyczke. W firmie, ktora oferowała dla nowych klientów pierwsza darmową pożyczkę. https://ofin.pl/pozyczka-za-darmo Wzięlam i za miesiąc ją spłaciłam. Pożyczka nic mnie nie kosztowala.
Dobrze jest porównać sobie oferty.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”