spadek

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Mileneczka

Re: spadek

Post autor: Mileneczka » 28 sie 2018 19:30

Teraz często mamy do czynienia z podatkiem dochodowym od odziedziczonego spadku, mieliście z czymś takim do czynienia? Przeczytałam jeden mądry artykuł, bo mój prawnik to kompletnie się na rzeczy nie znał. Teraz jestem bogatsza w wiedzę i wiem, że jak będe chciała sprzedać mieszkanie w skupie to wiem, gdzie się odezwac .

Uleczka

Post autor: Uleczka » 18 wrz 2018 16:52

Po wszelkie porady prawne najlepiej udać się do radcy prawnego. W dziedzinie spadków we Wrocławiu specjalizuje się kancelaria prawnicza, u której otrzymałam niedawno pomoc. Dodam, że mój problem szybko rozwiązali i obyło się bez niepotrzebnych kłótni i sporów rodzinnych.

Awatar użytkownika
CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 24 wrz 2018 11:08

W przypadku, w którym konieczne jest podzielenie spadku, najlepiej jest korzystać z pomocy sprawdzonych kancelarii. Ja sama jakiś czas temu korzystałam z usług kancelarii Umocowana, dzięki czemu udało się całkiem sprawnie wszystko załatwić. Pani adwokat Olejnik-Hejne okazała się świetnym specjalistą.
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

bolo166

Post autor: bolo166 » 20 lis 2018 20:52

W Trójmieście jest świetny spec od spadków, warto szukać najlepszych jeśli sprawa do prostych nie należy i nie ma zgodnego podziału miedzy spadkobiercami czy istnieją inne przeszkody w sprawie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”