Jaki prezent na rocznice dla męża

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Inatka93

Re: Jaki prezent na rocznice dla męża

Post autor: Inatka93 » 18 cze 2018 11:52

Hej. Po głębszym namyśle ja obstawiłabym kosmetyki, ale nie byle jakie, tylko porządne zestawy do golenia z brzytwą, albo pędzlem z włosia dziczego, a może i pomady i pasty do włosów? Na pewno będzie to wyjątkowy i niespodziewany prezent z tak pięknej okazji ;)

mamamagda

Post autor: mamamagda » 26 cze 2018 12:28

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale elegancki zegarek z grawerem mógłby być świetnym prezentem na rocznice. Dzięki grawerowi będzie to taki prezent od serca, a przy okazji praktyczny. Łatwo dobrać zegarek do stylu męża, bo wybór jest spory.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 05 lip 2018 08:33

Ja właśnie też się zastanawiam co kupić mężowi na naszą ósmą rocznicę ślubu. Co roku zawsze sobie dawaliśmy jakiś drobiazg i wspólna kolacja w domu. W tym roku sama nie wiem co przygotować, bo zastanawiam się od kilku dni czy zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie uroczysta i romantyczna kolacja w restauracji Akademia, którą poleciła mi siostra. Co myślicie ?

muffinka

Post autor: muffinka » 10 lip 2018 10:14

A może kamerka do domu? Mamy w domu model mikavi, mój facet chyba jak każdy mężczyzna od razu rzucił się do testowania, bo uwielbia nowinki, co chwilę tę kamerkę gdzieś przenosi i jak jestesmy poza domem zagląda co się dzieje, na pewno jako monitoring sprawdza się super i to mniejszy koszt niż trzeba by wydać na założenie całego monitoringu

Loomlor

Post autor: Loomlor » 24 lip 2018 23:26

Wydaje mi się, że na prawdę dobrym pomysłem, jeśli Twój mąż to elegancki facet, może być jakiś zegarek. Jestem pewna, że wybierzesz coś co mu się spodoba!

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 25 lip 2018 21:57

Szukałam ciekawego prezentu dla męża i miałam kilka podpowiedzi, zresztą jak na wiele innych okazji i dla różnych osób. To bardzo ciekawe i wygodne rozwiązanie, a przy tym prezenty zwykle trafione i inne, niz wszystkie :)

Elizka

Post autor: Elizka » 28 lip 2018 13:30

A może zegarek firmy Doxa? Są to modele trwałe i w stu procentach funkcjonalne, ale przede wszystkim zainteresowanie wzbudza ich pomysłowa prezencja. Zegarki Doxa charakteryzują się dużą różnorodnością – można wśród nich znaleźć proste, wręcz klasyczne modele czasomierzy, ale można również natrafić na prawdziwe perełki, których wygląd może być określony nawet jako nieco futurystyczny.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 11 sie 2018 22:05

A może warto byłoby coś zrobić dla was dwoje? Nie tylko z kierunkiem na męża... Skoro macie rocznice to jest wasze wspólne święto. O niespodziance dla męża możesz pomyśleć, ale zastanowiłabym się również nad kolacją w dobrej restauracji przykładowo Bubbles w stolicy. Co ty na to? Bo mnie się wydaje, że to dobry pomysł...

SzalonaMama

Post autor: SzalonaMama » 20 sie 2018 12:36

Polecam Ci zapoznać się z ofertą jaka przedstawia hugo boss unlimited tester. Jest to bardzo dobry perfum, ponieważ hugo boss unlimited tester to perfum którego zapach bardzo długo się trzyma na ciele przez co jest bardzo wydajny. Po za tym hugo boss unlimited tester jest w bardzo dobrej ofercie cenowej którą warto sprawdzić.

Mizandra

Post autor: Mizandra » 30 sie 2018 23:58

Odpowiem pytaniem na pytanie a ile masz wolnych środków? Jak nie ma ograniczeń to kup mężowi wypasiony laptop. Polecam taki model Apple MacBook Pro 13 z gamy produktów Apple`a. Sprzęt drogi ale to w końcu Apple więc kosztować swoje musi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”