Co kupujecie w sieci?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
sikorka

Re: Co kupujecie w sieci?

Post autor: sikorka » 30 sty 2018 09:32

dużo rzeczy kupuję w sieci żeby nie powiedzieć ze wszystko, jedynie z ubraniami dla siebie mam czasai problem ale już i tak wiele razy udało mis ię upolować coś fajnego, od jakiegoś czasu zaczełam bardziej zwracać uwagę na sklepy w których kupuję, różne się rzeczy słyszy i lepej dmuchac na zimne, sprawdzam czy przy przelewach na pewno w adresie jest https, najwięcej roboty na pewno ma antywirus, g data blokuje podejrzane stronki i tez zabezpiecza ddodaktowo przelewy

maniek99

Post autor: maniek99 » 30 sty 2018 21:37

Zakupy w sieci to raczej domena kobiet ;) Moja żona często kupuje buty, torebki i kosmetyki... Jej najczęściej przeglądaną stroną to sklep.farmona.pl - oczywiście kosmetyki :D Nie wiem, czy je też zamawia.. ale na pewno medytuje nad nimi :D

relaksowa

Post autor: relaksowa » 02 lut 2018 11:05

W internecie kupuję bardzo często, ponieważ brak czasu nie pozwala mi na chodzenie po tradycyjnych sklepach. Poza tym jest to wygodne i łatwe rozwiązanie. Dzięki temu udało mi się ostatnio kupić fotele masujące. Dzięki nim ja i mój mąż jesteśmy całkowicie zrelaksowaniu po całym dniu pracy ;)

antonina.lech.61

Post autor: antonina.lech.61 » 02 lut 2018 12:09

Ja w sieci kupuje praktycznie wszystkie kosmetyki. Ostatnio kupiłam nawet klej do rzęs.

Elizka

Post autor: Elizka » 02 lut 2018 15:21

Ostatnio mam niewiele czasu na zakupy w sklepach stacjonarnych, zwłaszcza jeśli chodzi o obuwie czy ubrania. Jeżdzenie do jednego do drugiego sklepu pochłania mój czas. Koleżanka poleciła mi czasnabuty.pl, twierdząc, że od dawna zamawia u nich obuwie. Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się ich oferta, a ceny jakie oferują są naprawdę godne uwagi. Myślę nad zakupem, ale przy takim wyborze nie mogę zdecydować się na "te jedyne".

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 02 lut 2018 22:46

Jeżeli chodzi o mnie to często robię zakupy w sieci. Mam kilka sprawdzonych sklepów, gdzie wiem że warto kupić. A teraz odkryłam nawet nowy Walkkings. Właśnie upatrzyłam sobie tam dla dziecka buciki walkkings, które niesamowicie wyglądają i są odpowiednia przystosowane do takiej małej nóżki.

Izullka_99

Post autor: Izullka_99 » 03 lut 2018 15:50

Ja ostatnio kupiłam sobie cały zestaw zimowy od kurtki po kozaki w renee! Na dobre mi to wyszło, bo jeszcze dostałam fajny rabat od konsultantki za duży zakup :D Mają bardzo dużo fajnych produktów na które trudno jest się zdecydować.

Awatar użytkownika
denmal

Post autor: denmal » 05 lut 2018 12:54

Ja się odzwyczaiłam od chodzenia po centrach handlowych i stania w kolejkach do kasy, bo ostatnio prawie wszystko kupuję w sieci, a jak mam kupić jedzenie czy inne artykuły codziennego użytku, zwykle wtedy nie ma kolejek. Jakoś tak jest wygodniej dla mnie, bo nie muszę się spieszyć (chyba, że przed końcem aukcji) i mogę odebrać w dogodnym miejscu i terminie (a nie mijać się z kurierem, który zabiera paczkę ze sobą, bo nikt jej nie odebrał). Od ciuchów, przez kosmetyki, po elektronikę i książki - zakupy online są w sam raz dla mnie, bo naprawdę nie cierpiałam chodzić po sklepach. Zwroty z takich zakupów też zdarzają mi się rzadko, bo nie kupuję u niezaufanych sprzedających.

ubki

Post autor: ubki » 07 lut 2018 23:05

O tym co jest teraz modne dowiesz się szybko z portalu otoli.pl, informacje są zawsze z pierwszej ręki, a same artykuły strasznie ciekawe

biedroska

Post autor: biedroska » 09 lut 2018 11:00

najczęściej w sieci kupuję ubrania i ostatnio wypatrzyłam super sklep, gdzie zamówiłam sobie dwie piękne spódnice. Jestem z nich strasznie zadowolona, bo super się noszą i są piekne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”