Praca przy komputerze a wzork

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
adol

Re: Praca przy komputerze a wzork

Post autor: adol » 21 gru 2015 16:09

Ja od jakiegoś czasu pracuję wyłącznie przy komputerze. Niestety musialam wymienić szkła w okularach na mocniejsze i teraz noszę je już bez przerwy :(

Awatar użytkownika
Anita

Post autor: Anita » 22 lut 2016 11:50

Ja także często pracuję przy komputerze i czasem naprawdę miałam bardzo zmęczone oczy, miałam problemy z ostrością itp. Teraz już jest lepiej, myślę, że to ze względu na zażywany przeze mnie suplement diety, jest nim Doppelherz aktiv Luteina Premium, ze zwiększoną dawką naturalnej luteiny i zeaksantyny oraz skoncentrowanym, standaryzowanym wyciągiem z 1000 mg czarnej borówki. W jego składzie znajdują się także witaminy i minerały, które stanowią niezbędne składniki odżywcze dla siatkówki naszego oka. Suplement diety wspomaga ostrość widzenia, zapewnia ochronę siatkówki przed promieniowaniem UV, wzmacnia i usprawnia mikrokrążenie w siatkówce oka, a także odżywia komórki oczu ;)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 19 cze 2016 10:29

Komputer niestety strasznie niszczy wzrok. W takim wypadku warto regularnie badać wzrok. Są miejsca, które oferują nawet bezpłatne badanie wzroku w różnych miastach Polski. Pamiętajcie, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 19 cze 2016 11:53

Racja. Ja niestety większość dnia spędzam przed ekranem komputera, a to zdecydowanie nie służy moim oczom. Ciągłe wizyty u okulisty i przymus brania kropli jest męczący, ale niestety to całkiem normalne w dzisiejszych czasach.

piotrrekx4
Kontakt:

Post autor: piotrrekx4 » 22 cze 2016 15:54

Jeśli chodzi o pracę przy komputerze na wzrok to warto zwrócić uwagę na to czy używamy okularów, są one niezbędne do pracy. Osobiście uwielbiam dobrej jakości soczewki, ponieważ świetnie się nadają do pracy przed komputerem. Osobiście ostatnio tak samo wpadłem na ciekawy portal jakim jest praca w Londynie, znalazłem tam ciekawe możliwości odnośnie dobrych ofert pracy, jakie tam można znaleźć!
http://ggfashion.com.pl

amelka

Post autor: amelka » 26 cze 2016 13:56

Niestety komputer niszczy wzrok. Wiem to sama po sobie. Od ponad trzech lat pracuje przy komputerze i niesamowicie bolą mnie oczy. bez okularów ani rusz. Gdyby nie porady dla pracowników, nadal nie kupiłabym okularów i pracowała bez przerwy. Teraz potrafię rozdzielić czas na przerwę i pracę. Wiem też jak dobrze się zorganizować.

gliwski
Kontakt:

Post autor: gliwski » 27 cze 2016 16:59

Od jakiegoś czasu pracuje regularnie przy komputerze, po 8 godzin dzienne (bez weekendów). Odczuwam ogromną różnicę, w porównaniu do czasu kiedy nie siedziałem przed kompem. Ogromnie pieką mnie oczy, a soczewki mi strasznie wysychają. Używam kropel, ale to g...no daje. Bez sensu :/

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 27 cze 2016 20:02

ja muszę sobie załatwić nowe, mocniejsze okulary bo czuję że wzrok mi słabnie

klaudyna111

Post autor: klaudyna111 » 29 cze 2016 00:41

Przez prace przy komputerze strasznie psuje sie wzrok, mój mąż nosi okulary bo praktycznie non stop siedzi przed komputerem i ma teraz problem z polem widzenia. Okulary nosi juz od kilku lat a teraz zastanawia sie nad kupnem soczewek kontaktowych, bo niby staja sie korekcja wad wzroku duzo ostatnio sie mowi na ten temat.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 29 cze 2016 10:41

no niestety, ale nie sprzyja to wzrokowi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”