Jak wymyślić sobie nietypowe hobby?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Reniania

Re: Jak wymyślić sobie nietypowe hobby?

Post autor: Reniania » 20 wrz 2019 13:56

A młodszy brat to znaczy w jakim wieku? Jeśli zmotoryzowany i ma motocykl. Takie wyprawy poszerzają horyzonty i zdecydowanie są nietypowym hobby.

Kamilla36

Post autor: Kamilla36 » 20 wrz 2019 16:59

A dlaczego próbujesz sobie znaleźć nietypowe hobby? Hobby powinno być czymś co Ciebie interesuje, czasami jest to coś co wyróżnia Ciebie od wszystkich, a czasami czymś, co Ciebie łączy z wieloma ludźmi. Ja na przykład uwielbiam czytać (tak jak mnóstwo innych osób) wyróżnia mnie to, że najbardziej interesują mnie książki popularnonaukowe. Rozglądam się za jakimiś dla siebie.

krak

Post autor: krak » 23 wrz 2019 09:28

Od zawsze interesowałam się gołębiami i odkąd zamieszkałam na wsi chciałam je bardzo mieć, jednak zanim je kupiłam, postanowiłam kupić gołębnik i jestem z niego zadowolona, jest duży i na pewno będzie służył przez wiele lat

monika8934

Post autor: monika8934 » 26 wrz 2019 06:55

Moje dzieciaki bardzo często lubią wymyślać sobie nietypowe hobby i co chwilę chcą robić coś innego, ale od dłuższego czasu mówią mi o zajęciach tanecznych, co bardzo mnie zdziwiło, ponieważ to takie dość popularne i zdziwiłam się, że tak mało nietypowe, ale skoro chcą to ja jak najbardziej zgodzę się na to, aby zapisali się na zajęcia.

Agnieszka123

Post autor: Agnieszka123 » 02 paź 2019 13:47

Hobby powinno odpowiadać przede wszystkim NAM :) to, że coś jest modne, nietypowe lub popularne nie oznacza, że będzie odpowiednie dla nas :)

czosnekwrg

Post autor: czosnekwrg » 03 paź 2019 13:39

Z mężem zakupiliśmy sobie quada! To dopiero oryginalne hobby. :) W pełni zainteresowała nas oferta taurus.gda.pl/ , dzięki którym zakupiliśmy wspomniany pojazd. Jak tylko pogoda i warunki pozwalają to wspólnie ruszamy w podróż, albo w samotności. :)

kewlar

Post autor: kewlar » 04 paź 2019 19:41

elabarbara pisze:
26 sie 2019 07:54
No chyba nie trzeba wymyslać, każdy ma jakieś hobby, coś co go interesuje. Ja może nie mam jakiegoś hobby, zainteresowania. Ale od zawsze interesował mnie taniec. Nawet czasem chodze do szkoły tańca, by potańczyć Bachatę czy też taniec towarzyski.
Chodzisz na zajęcia w szkole tańca? Gdzie jaka szkoła?

Hiho1

Post autor: Hiho1 » 05 paź 2019 00:16

Może coś związanego z komputerem, ale jednak nie tylko granie, na przykład informatykę :D

dariusia

Post autor: dariusia » 05 paź 2019 14:03

w takiej sytuacji naprawdę warto czytać rozmaite artykuły - na przykład na internecie - można się dzięki temu odpowiednie zainspirować i naprawdę łatwiej jest wtedy znaleźć takie hobby , które będzie ci odpowiadało pod wieloma względami . Teraz naprawdę pod tym względem nie mamy na co narzekać , ponieważ albo kilkanaście lat temu ludzie mieli zdecydowanie mniej możliwości . Od siebie doradzam , aby znaleźć takie hobby , które po prostu w ogóle nie będzie związane z komputerem oraz internetem . Na pewno tak czy owak dużo spędzacie sporo czasu przed urządzeniami elektronicznymi każdego kolejnego dnia , dlatego warto zrobić wszystko , aby czas wolny nie miał nic wspólnego z tym tematem . Pozwoli to odpocząć naszemu całemu organizmowi

Pani_K

Post autor: Pani_K » 25 paź 2019 15:20

Kurs masażu to świetny pomysł! Sama wybieram się na kurs masażu w WSEIT w moim mieście. Mają odziału w kilku miastach w Polsce więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”