Mieszkania na sprzedaż - jak szukać?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
leina

Re: Mieszkania na sprzedaż - jak szukać?

Post autor: leina » 19 lut 2018 16:06

Mi się wydaje że ofert jednych i drugich jest dużo, jak szukałam mieszkań na sprzedaż to właśnie sporo ofert widziałam, interesowały mnie oczywiście głównie nowe mieszkania bo jeśli już mam zapłacić to na pewno za mieszkania o wyższym standardzie niż w starej kamienicy, takie mieszkanie jak te na osiedlu Oaza Wilanów by mi pasowało

zdetka

Post autor: zdetka » 21 lut 2018 09:43

Najlepiej skorzystać z pomocy biura nieruchomości. Wtedy znajdziemy mieszkanie naszych marzeń, spełniające nasze oczekiwania.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 25 lut 2018 15:24

Jeśli chcesz wystawić nieruchomość na sprzedaż, to szybko zrobisz to za pośrednictwem serwisu odwlasciciela.pl. Oferta publikuje się na ponad 100 portalach więc docierasz do milionów osób zainteresowanych Twoją nieruchomością. To narzędzie ułatwia również wynajęcie lokalu. Koszta publikacji ogłoszenia są atrakcyjne, więc polecam każdemu skorzystać.

ewelline

Post autor: ewelline » 26 lut 2018 10:29

Dla mnie szukanie przez serwisy to była prawdziwa katorga. Co z tego, jak tyle jest nieaktualnych ofert albo ceny są zawyżone? Szukanie przez takie ogłoszenia to jakiś koszmar zwłaszcza jak się nie wie na co patrzeć. Lepiej jednak skorzystać z usług porządnego pośrednika. Osobiście polecam Eugeniusza Jaworskiego, który doskonale zna się na warszawskim rynku nieruchomości (tel. do niego 603 195 624), doradzi względem lokalizacji, pomoże nawet z uzyskaniem kredytu czy przeprowadzką

vikav

Post autor: vikav » 28 lut 2018 01:28

Warto być na bieżąco z ofertą deweloperów w mieście w którym chce się zamieszkać.
Ja obserwuje wszystkie nowe inwestycje w Trójmieście, bo z tym rejonem wiąże moją przyszłość.
W Gdańsku powstaje nowe osiedle Front Park są to apartamenty nad Motławą na sprzedaż.

diana

Post autor: diana » 27 mar 2018 14:45

Samodzielnie to można szukać i szukać i nie znaleźć. Mnie pomogła firma która zarządza wieloma osiedlami w Warszawie. Tym sposobem znalazłam całkiem przytulne mieszkanko dla dwojga.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 24 lip 2018 11:02

Znajomy ostatnio mówił, że zakupił mieszkanie u firmy deweloperskiej i jest bardzo zadowolony z zakupu. Mieszkanie jest funkcjonalne, można ciekawie je zaaranżować i do tego spokojna, dobra lokalizacja. Nie sprawdzałam ich ofert, ale wiem że on jest mega wymagający. Także skoro jemu się spodobało to mieszkanie to naprawdę muszą mieć coś wyjątkowego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”