Mieszkania na sprzedaż - jak szukać?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
kasiakasia1

Mieszkania na sprzedaż - jak szukać?

Post autor: kasiakasia1 » 26 sty 2015 15:25

Uszanowanie. Szukam jakiegoś ciekawego źródła, w którym można znaleźć mieszkania na sprzedaż. Znacie jakąś fajną stronkę? Najlepiej, żeby było ono online, a nie w jakiejś gazecie. Ostatnio trafiłem na taką stronkę http://www.wielunski.eu/mieszkania jednak im więcej możliwości do wyboru, tym lepiej.
Są pokusy, z którymi nie można walczyć, trzeba się odwrócić i uciekać

opiekunka

Re: Mieszkania na sprzedaż - jak szukać?

Post autor: opiekunka » 21 lut 2015 20:29

Można w internecie, ale nie można zapominać też o lokalnych gazetach, gdzie ogłasza się też wiele osób, szczególnie tych starszych. W większości są to mieszkania z rynku wtórnego. Mieszkań wydaje mi się, że jest dość dużo, kwestia ceny oczywiście też jest, najlepiej jeżeli się da to bez pośrednika, tak można trochę zaoszczędzić.
Biznes forum

quetal

Post autor: quetal » 23 lut 2015 20:59

Można szukać własnie na takich portalach jak podałaś, bardzo dużo ogłoszeń jest też na gumtree - tam warto zajrzeć. w gazetach też czasami zdarzają się jakieś ogłoszenia, ale to już rzadziej. Możesz też patrzeć bezpośrednio na stronę dewelopera, jeśli chcesz kupić nowe mieszkanie. Ja znalazłam oferty i ceny mieszkań danego dewelopera w kilku miejscach w Polsce. Można też ostatecznie szukać w google wpisując np. mieszkania Lublin. W dobie internetu łatwo jest znaleźć takie rzeczy :)

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 14 sie 2015 11:30

Ja zdecydowanie preferują mieszkać w domku jednorodzinnym. Mam tam miejsce na wszystkie rzeczy i mogłam zagospodarować sobie fajnie piwniczkę. Kupiłam do niej kilka regałów na wino plus do tego regały półkowe i obecnie jestem na etapie kiszenia i pasteryzowania. Nie ma to jak domowe przetwory zimą:)

elizaklaus

Post autor: elizaklaus » 27 paź 2016 12:28

Sprawdź stronę dewelopera Activ Investment, mają bardzo ładne mieszkania. Bardzo mi się podobają ich inwestycje, mają dobre lokalizacje i ceny. Wszystko zależy, czy planujesz kupić mieszkanie z rynku wtórnego, czy pierwotnego. Ja wybrałam pierwotny po wielomiesięcznych poszukiwaniach na rynku wtórnym. Mieszkania były w opłakanym stanie i trzeba by naprawdę dużo włożyć w remont. Widziałam na stronie, że interesuje Cię Wrocław. Teraz powstaje inwestycja Skarbowców, kończą budowę w II kwartale 2017 roku. Bardzo lubię dzielnicę Krzyki, i podoba mi się projekt, szczególnie niska zabudowa i że mieszkania na parterze mają ogródki. Póki co jest też miejsce postojowe w cenie. Sprawdź sobie, mam nadzieję, że pomogłam.

Bassia

Post autor: Bassia » 08 lis 2016 15:34

Jeśli chodzi o mieszkania na sprzedaż to zależy czy chcesz kupić mieszkanie z rynku pierwotnego, czy wtórnego. Ważna jest też lokalizacja. W większych miastach takich, jak Warszawa, Wrocław czy Trójmiasto powstaje też więcej inwestycji mieszkaniowych. Na Twoim miejscu zaczęłabym szukać na porównywarkach mieszkaniowych, olx, gumtree lub w grupach na facebooku.
Warto też uwzględnić już wybrane miejsce do zakupu mieszkania, żeby nie tracić czasu na przeglądanie mieszkań, które są w miejscach, które z góry skreślisz. Jeśli stawiasz na nowe mieszkanie to większość deweloperów nazywa swoje inwestycje od nazwy ulicy lub osiedla ( we Wrocławiu akurat jest chociażby Inwestycja Polaka 14 dewelopera Toscom ).
Z tego co wiem jest chyba też taka apka, w której podajesz swoje oczekiwania od mieszkania - jest tam kilka pól do wypełnienia i przesyłają Ci ofertę na maila :)

Nallta

Post autor: Nallta » 17 lis 2016 08:23

bardzo uważnie

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 21 lis 2016 11:19

Najlepiej w Internecie :) Sporo mieszkań się teraz buduje, ale głównie na obrzeżach miast. Sama kupiłam niedawno mieszkanie, w centrum Krakowa, ale szybko się spłaci przez wynajem :)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 19 gru 2016 14:54

Moim zdaniem każdy będzie inaczej. Wiele osób inwestuje w nieruchomości i udaje im się wszystko ogarnąć w należytym spokoju.

milena915

Post autor: milena915 » 24 sty 2017 21:02

Myślę, że najlepiej szukać ofert w internecie, raczej odradzałabym stacjonarne biura - mają wysokie ceny. Czy szukasz mieszkania pod inwestycję, czy dla siebie, do mieszkania? W jakim mieście chciałabyś kupić mieszkanie? Nie jestem pewna przeznaczenia tego zakupu, ale jeśli chciałabyś inwestować w nieruchomości, to przede wszystkim polecałabym Ci inwestycje w nieruchomości nad morzem, w miejscowościach wypoczynkowych. Bardzo atrakcyjne inwestycje możesz znaleźć w Rogowie, w ofercie dewelopera burco.pl. W takich miejscowościach nie ma problemu ze znalezieniem osób chętnych do wynajęcia pokoju czy apartamentu, łatwo więc będzie o zysk z inwestycji - zwłaszcza w sezonie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”