Gdzie na wakacje zimą?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Majkel12

Re: Gdzie na wakacje zimą?

Post autor: Majkel12 » 08 mar 2019 09:10

Dokładnie, ja również polecam udać się na pielgrzymkę. Ja już mam kilka za sobą. Do Meksyku jeszcze nie pojechałem, bo trochę daleko :D, ale byłem na przykład na pielgrzymce w Fatimie. Nie rozczarowałem się ani trochę. Chociaż była męcząca, bo prawie 2 tygodnie, to wróciłem bardzo zadowolony. Następny kierunek jaki planuję obrać to pielgrzymka do Ziemi Świętej. Jestem pewien, że to miejsce zaskoczy mnie pod wieloma względami :D

Miranda

Post autor: Miranda » 22 kwie 2019 12:49

Na pewno na wypady zimowe warto zaopatrzyc sie w roznego rodzaju sprzet, nie tylko narciarski. Sam transport nart czy deski snowboardowej to czasem spory problem, szczegolnie jak sie ma mniejsze auto. Ale jest na to sposob - uchwyty narciarskie. Co jest wazne - mozna takie uchwyty narciarskie zamontowac praktycznie w kazdym samochodzie, no i nie kosztuja majatku.

RafalM

Post autor: RafalM » 16 maja 2019 12:05

Jak nie wiemy, gdzie jechać na wakacje to polecam zajrzeć na bloga http://willahektor.pl mają tam dużo ciekawych propozycji wakayjnych.

Awatar użytkownika
olaczaruje

Post autor: olaczaruje » 16 maja 2019 12:54

Najtaniej Egipt, będziecie opaleni i wypoczęci. Ewentualnie jakieś bardziej odległe kierunki np. Kenia, Fuertaventura.

Roman77

Post autor: Roman77 » 18 maja 2019 13:34

A czemu by nie zostać w Polsce? Przecież wiele naszych miast wygląda niesamowicie przykryta śniegiem. Warto wybrać się na pewno do stolicy. W http://patchworkhostel.pl/udogodnienia/ przenocujecie w dobrym standardzie w centrum miasta. To nie obciąży Waszego portfela, więc warto zwrócić na to uwagę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”