Czy medycyna estetyczna zastąpi używanie kosmetyków?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Awatar użytkownika
anniee

Re: Czy medycyna estetyczna zastąpi używanie kosmetyków?

Post autor: anniee » 27 gru 2017 21:03

Moim zdaniem na pewno nie zastąpi, ale czasem zmarszczki czy inne zmiany są tak zaawansowane, że kosmetyki nie wystarczają. Ja tak miałam z powiekami i zdecydowałam się na lifting Plasma IQ w MTT Estetica. Efekt jest bardzo zauważalny, na pewno nie uzyskałabym takiego przy użyciu kosmetyków.

karolina88

Post autor: karolina88 » 02 sty 2018 09:44

Sama korzystam z usług medycyny estetycznej MediArt Instytut w Poznaniu. Starzejemy się niestety i coraz bardziej jest to widocznie, żadne kosmetyki już na to nie pomogą..., ja z miła chęcią korzystam z tego typów zabiegów i jestem zadowolona :)

Working mommy

Post autor: Working mommy » 17 sty 2018 11:08

Powiem Wam, że ja myślę o otwarciu własnego biznesu - gabinetu medycyny estetycznej. Długo się do tego przymierzam ale widzę popyta na rynku. Panie uwielbiają wszelkiego rodzaju zabiegi odchudzające i upiększające. Muszę tylko wybrać dobrej jakości sprzęt, a myślałem o zakupie w hurtowni cosmed.pl. Mają chyba wszystko co niezbędne z wyposażenia gabinetów medycyny estetycznej.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 20 sty 2018 14:59

Na pewno zabiegi medycyny estetycznej w znacznej mierze ograniczą zużycie kosmetyków np przy kłopotach z zmarszczakami warto umówić się na wizytę. Specjalista zdecyduje czy zabieg z użyciem nici liftingujących jest dla was odpowiedni. Są też inne sposoby walki z nimi i na pewno w DS Instytut otrzymacie pomoc.

angela12

Post autor: angela12 » 22 sty 2018 11:08

Wydaje mi się, że może niekoniecznie zastąpi, ale na pewno będzie coraz częściej stosowana. Ja zdecydowałam się na zabieg laserem Alma w Dermapoint u Katarzyny Mierzwińskiej żeby zmniejszyć widoczność zmarszczek na twarzy które były już bardzo uciążliwe. Zabieg był bardzo skuteczny, kosmetyki na pewno by sobie z tym nie poradziły.

Koraa

Post autor: Koraa » 25 sty 2018 20:44

Powiem tak kosmetyki nie zrobią takiej roboty jak medycyna estetyczna jednak bez nich skóra może mieć problemy np z nawilżeniem. Według mnie decydując się na zabieg medycyny estetycznej nie wolno zapominać oczywiście o używaniu kosmetyków.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 26 sty 2018 18:12

Nie sądzę. Medycyna estetyczna faktycznie potrafi zdziałać cuda, ale raczej ma służyć poważniejszym korektom wyglądu, a nie codziennej poprawie. Jeśli już chcecie się zdecydować na konkretne zabiegi, to warto zajrzeć do estivance.pl i tam poszukać tego, czego Wam trzeba. Klinika Krajewski zrzesza najlepszych profesjonalistów i właśnie w takie miejsce powinniście sie wybrać.

krak

Post autor: krak » 20 lut 2018 19:53

Operacje są znacznie efektowniejsze od kosmetyków, a co do niebezpieczeństwa, to wystarczy korzystać tylko z renomowanych klinik wartą uwagi jest oferta w serwisie doktora Tomasza Dębskiego, ram możesz być pewna najwyższej klasy urządzeń i umiejętności

bierka

Post autor: bierka » 14 mar 2018 21:22

Niestety ale większość kosmetyków nie jest w stanie dorównać zabiegom kosmetycznym . Tak jest między innymi z kremami przeciwzmarszczkowymi, które tak naprawdę dają wymierny efekt. Dobrym i skutecznym rozwiązaniem są zabiegi z zastosowaniem nowoczesnych laserów.

lana52

Post autor: lana52 » 15 mar 2018 17:54

Nie, ludzie zawsze będą używać kosmetyków bo są tańsze od zabiegów medycyny estetycznej. Ja ostatnio zaczęłam stosować krem od Bielendy. Z efektów jestem bardzo zadowolona, a gwarantuję Ci, że kosztuje mniej niż lifting ;).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”