Integracja pracowników

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Bandzia

Re: Integracja pracowników

Post autor: Bandzia » 19 wrz 2015 18:20

Fotobudka jest super, ja miałam taka na weselu ale na imprezie integracyjnej to też niezły pomysł :) Może rzuce szefowi hasło aby na najbliższej firmówce postawić takie cudo :D

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 13 lis 2015 12:50

u nas szef stara sie organizowac wypady lub imprezy średnio 1-2 razy w roku :) teraz bedziemy miec wigilie zorganizowaną w hotelu Lubicz w Ustce . Juz nie moge sie doczekac, bo jeszcze nie maiłam okazji odwiedzic hotelu 5 gwiazdkowego, a z tego co mówiła kolezanka ten obiekt robi duze wrazenie :)

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 27 lis 2015 18:09

Myślisz nad czymś w biurze, w mieście czy chcesz zorganizować jakiś wyjazd? Z tego co się orientuje to sporo dość dobre robią ludzie z trygon.pl, to się do nich odezwij i dogadaj. Wydaje mi się, że na wiosnę/lato będą mieli lepszą ofertę.

aleksm

Post autor: aleksm » 23 gru 2015 15:49

a propos wigilii...

Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli oczywiście byli grzeczni
Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych!
Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów
Nie zwlekaj i zaproś Mikołaja zarówno na małe domowe spotkanie, firmową wigilię czy też do przedszkola! Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko będziecie potrzebować niezapomnianych wrażeń i atrakcji!
Więcej info na http://www.teatr-kameleon.pl/

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 20 mar 2016 23:22

Mnie osobiście pomysł z fotobudką na imprezie integracyjnej jak najbardziej się podoba. Gdybym sama miała taką organizować, bez wątpienia sięgnęłabym po ofertę np. MiMoFoto.pl. Na pewno takie robienie zdjęć to świetna zabawa, a co więcej będzie potem sporo do wspominania:)

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 03 lip 2016 14:01

Dobrym miejscem na integrację na pewno będzie pijalnia czekolady. Czekolada ma świetny wpływ na relacje międzyludzkie :) Zobacz sobie pijalnie czekolady Mount Blanc.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 13 sie 2016 18:29

Można pokombinować ze ścianką wspinaczkową jest to świetna sprawa swego czasu byłem na imprezie integracyjnej gdzie Denali Pro mieli swoją ściankę wystawioną. Dlatego warto się tematem zainteresować jak ktoś chce troszkę urozmaicić imprezę . Moim zdaniem to jedna z takich atrakcji, które warto brać pod uwagę.

Santek.N

Post autor: Santek.N » 30 gru 2016 14:22

Prawda jest taka, że największa integracja pracowników następuje w momencie pracy dlatego warto podchodzić poważnie do relacji między ludzkich podczas całej pracy, a nie tylko na spotkaniach po za pracą. Fajnie jest czasami przynieść jakieś ciasto pogadać w czasie przerwy, można też zamówić coś, sprezentować kolegą szefowi, zacieśniać troszkę te relacje.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 18 wrz 2017 21:12

Może dobrym pomysłem na integracje pracowników było by jakieś ciekawe szkolenie połączone z późniejszym poczęstunkiem? U nas w firmie bardzo dobrze się to sprawdza. Szef wynajmuje salę szkoleniową i organizujemy takie integracyjne szkolenie. Sale są super wyposażone, a dodatkowo firma pomaga z cateringiem :)

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 19 wrz 2017 13:25

Integracja pracowników to jednak ważna sprawa i pewnie trzeba byłoby się nad tym poważniej zastanowić. Może jakiś wyjazd?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”