Strona 1 z 1

Planowanie urodzin dziecka

: 05 lut 2020 12:22
autor: ziuta82
Jakie organizujecie urodziny dla swoich dzieci? Moja córka w tym roku chce zaprosić koleżanki i zastanawiam się co zrealizować. Kilka pomysłow wpadło mi do głowy, ale nie wiem na co konkretnie postawić i co może zainteresować 8 letnie dziewczynki.

Re: Planowanie urodzin dziecka

: 10 mar 2020 11:12
autor: MamaAnia
Polecam bańki mydlane :D u nas są prawie na każdej imprezie. Małe paczki kredek, ołówków lub długopis ze zmienianymi kolorami (u nas hit ;) ). Zawsze drukuję małe "kolorowanki" nawiązujące do tematyki urodzin. Dodaję też po kilka tematycznych naklejek- koszt niewielki, a jeszcze nie spotkałam się z dzieckiem, które nie lubiłoby najklejek ;) Dzieciakom podobały się też wesołe gumki do ścierania (jakieś zwierzątka, autka, itp.). Bierki, karty do Czarnego Piotrusia, lub inne gry. Ostatnio przygotowaliśmy sakiewki z bilonem do wykorzystania na automatach w figloraju- dzieciaki mogły wybrać, czy sobie w coś zagrają, czy kupią coś z automatów z gadżetami.

Jeśli jednak nie masz na to ochoty to wynajmij salę zabaw. Na miejscu animator powinien opracować ciekawe atrakcje dla maluchów.

Re: Planowanie urodzin dziecka

: 11 mar 2020 00:16
autor: Sobczyński
Najlepiej zorganizować w jakiś specjalnym miejscu, który organizuje tego typu wydarzenia np. jakieś sale zabaw itp. :) ja swojej Kasi zawsze wyprawiam w takich salach i dzieci są bardzo zadowolone :)

Re: Planowanie urodzin dziecka

: 11 mar 2020 10:38
autor: lcrona
Mój synek ma urodziny w wakacje, zazwyczaj organizuje garden party.

Re: Planowanie urodzin dziecka

: 26 mar 2020 14:53
autor: monikabert90
Dziecim warto moim zdaniem zorganizować urodziny ze zwierzaczkami. Maluchy bardzo lubią takie motywy, poza tym są one ostatnio bardzo popularne ;)

Re: Planowanie urodzin dziecka

: 23 kwie 2020 11:17
autor: magnoliaa
Lubię organizować urodziny dla moich dzieci, bo wiem jaką im sprawia radość taka impreza. Wiem już co mam upiec, zamówić i przede wszystkim jakie prezenty zakupić.

Re: Planowanie urodzin dziecka

: 08 maja 2020 20:11
autor: recytatorka34
Urodziny dziecka należy zaplanować od wyboru właściwej sali zabaw. Może Chatka Gagatka na warszawskim Targówku? Nasze dziecko, jak i jego koledzy, koleżanki, wybawili się tam za wszystkie czasy. Na miejscu czekały na nich takie atrakcje jak animacje, czy piniata!