Jakie kursy/szkolenia?

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
cellina

Jakie kursy/szkolenia?

Post autor: cellina » 25 lis 2018 20:26

Witam wszystkie biznes mamy! Niedługo i ja dołączę do waszego zacnego grona:) Wcześniej jednak chciałam was zapytać, czy uczęszczacie na jakies kursy/szkolenia podnoszące wasze kwalifikacje lub kwalifikacje waszych pracowników? Chcę otworzyć własny butik z ekskluzywną odzieżą damską i zastanawiam się czy szkolenie obsługi klienta p.Mańki będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem? Potrafię obsłużyć klienta, mam doświadczenie w tej kwestii, jednak wydaje mi się że butik z ekskluzywną odzieżą zobowiązuje do czegoś więcej?

Awatar użytkownika
marcy

Re: Jakie kursy/szkolenia?

Post autor: marcy » 26 lis 2018 15:29

Wszystko zależy od branży.
---
pożyczka na dowód

kamaja

Post autor: kamaja » 27 lis 2018 10:22

Moim zdaniem ZAWSZE warto podnosić kwalifikacje, szkolić się i dowiadywać nowych rzeczy. W końcu nikt nie jest nieomylny! Jeśli butik będzie ekskluzywny to i obsługa powinna być na najwyższym poziomie. Dlatego myślę że jak najbardziej możesz skorzystać ze szkoleń Mańki, tym bardziej że jest on genialnym psychologiem i z pewnością po jego szkoleniu będziesz bardziej otwarta na ludzi. Możesz też pomyśleć o kursie zarządzania czasem. Mając "pod sobą" kilku pracowników ułatwi ci to ogranizację

cellina

Post autor: cellina » 27 lis 2018 11:01

kamaja pisze:
27 lis 2018 10:22
Moim zdaniem ZAWSZE warto podnosić kwalifikacje, szkolić się i dowiadywać nowych rzeczy. W końcu nikt nie jest nieomylny! Jeśli butik będzie ekskluzywny to i obsługa powinna być na najwyższym poziomie. Dlatego myślę że jak najbardziej możesz skorzystać ze szkoleń Mańki, tym bardziej że jest on genialnym psychologiem i z pewnością po jego szkoleniu będziesz bardziej otwarta na ludzi. Możesz też pomyśleć o kursie zarządzania czasem. Mając "pod sobą" kilku pracowników ułatwi ci to ogranizację
Bardzo dziękuję za opinię:) Nie wiedziałam ze p.Marcin jest psychologiem, myślałam że jet po prosto coachem. Muszę jeszcze trochę poczytać na temat jego kursów. Ale pewnie się zdecyduję i pójdę bo zależy mi żeby biznes prosperował jak najlepiej. A do kogo mam się uczyć, jak nie od specjalisty?:)

kamaja

Post autor: kamaja » 27 lis 2018 11:16

I bardzo dobrze, trzymam kciuki za ciebie, za biznes i za szkolenie:) Na pewno będziesz zadowolona. Wcześniej sprawdź sobie na https://manka-academy.com/ terminarz szkoleń, bo miejsce zazwyczaj jest takie samo-Warszawa;)

kewlar

Post autor: kewlar » 27 lis 2018 20:58

Niedługo odbędzie się moim zdaniem ciekawe webinarium dotyczące fakturowania, obiegu dokumentów i ich archiwizowania przy wykorzystaniu narzędzi z http://www.ebi24.pl/ , można zarejestrować się i zadawać pytania, zapewne przyda sie taka wiedza by sprawniej rozliczać zobowiązania firmy prowadząc księgowość samodzielnie, bo to nic trudnego. Wykład i dyskusja za darmo, tym bardziej warto.

nesnes

Post autor: nesnes » 28 lis 2018 18:18

Wszystko co związane z firmą moze być tematem szkoleń i kursów.

monikabert90

Post autor: monikabert90 » 29 lis 2018 12:33

Moim zdaniem najbardziej opłaca się inwestować w kursy języków obcych, ponieważ to przyda się zawsze i wszędzie, praktycznie w każdej pracy na każdym stanowisku. Bardzo fajne i skuteczne kursy języka angielskiego organizuje na przykład Szkoła Językowa Speak-Up, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych. Polecam, jest to coś, co na pewno się Wam przyda :)

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 03 gru 2018 16:16

Sprawdźcie sobie www.zdz.lodz.pl Mają tam fajny wybór, kursy administracyjno- biurowe ale też techniczne, w każdym razie te kursy u nich są zdecydowanie przydatne, takie po których można dostać pracę. Bratowa skończyła u nich księgowość i znalazła pracę jako księgowa, zarabia przyzwoicie.

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 06 gru 2018 23:16

U nas w firmie bardzo kluczowe są szkolenia z zakresu compliance, dlatego często korzystamy z oferty https://akademialtca.pl/ , która jest naprawdę bogata :) Można zapisać się zarówno na szkolenie otwarte, zamknięte jak i skorzystać z e-learningu. A takie szkolenia dla profesjonalistów to podstawa w każdej poważnej firmie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”