Inwestycja w nieruchomości

Masz wolne środki, chcesz zainwestować w jakiś pomysł, a może szukasz inwestora? Możesz tutaj o tym napisać, może znajdziesz kogoś, kto się tym zainteresuje?
szczypiorek

Re: Inwestycja w nieruchomości

Post autor: szczypiorek » 12 lut 2019 10:47

Według mnie to jedna z lepszych form inwestowania. Po zakupie mieszkania nie tylko zyskujesz nieruchomość, ale przede wszystkim możesz uzyskać dochód pasywny z tytułu wynajmu. Jeżeli masz odpowiednie środki i wybrany lokal, to moim zdaniem nie masz co się zastanawiać. Jeżeli jednak nie wiesz w jakiej formie sfinansujesz jego zakup, to polecam zajrzeć na stronę - mieszkaniowi.pl, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych porad i informacji na ten temat. Warto się z nimi zapoznać, aby mieć pełny pogląd na rynek i popyt w nieruchomościach.

edwinP

Post autor: edwinP » 15 lut 2019 21:25

Jakbyście potrzebowali solidnej firmy do administrowania nieruchomością to skierujcie się do wspolnota-luban.pl. Zajmują się kompleksową obsługą nieruchomości - od strony prawnej, księgowo-podatkowej, technicznej. U nas się w 100% dobrze sprawdzają, są bardzo solidni i profesjonalni.

Suzana

Post autor: Suzana » 21 lut 2019 23:43

Moim zdaniem w Polsce warto jest kupić mieszkanie i ja wynajmować. Ceny najmu są wysokie i w dobrych lokalizacjach można na tym sporo zarobić. Zauważyłam, że ostatnimi czasy sporo osób kupuje mieszkania nad morzem i wynajmuje je turystom. My tak samo zainwestowaliśmy i zakupiliśmy jeden z apartamentów. Inwestycja na pewno bardzo szybko sie zwroci :)

maros

Post autor: maros » 04 mar 2019 18:32

Z kolei jak wam trzeba dobrego biura nieruchomości to z Wrocławia jest Gross. Warto się do nich zgłosić, są profesjonalni, zaangażowani, z dużym doświadczeniem. Na plus też fakt, że dostaniecie u nich również obsługę prawną.

Rzepa

Post autor: Rzepa » 18 mar 2019 16:39

Moim zdaniem tego typu inwestycje mogą naprawdę się opłacić zwłaszcza wówczas, gdy mamy pomysł na sprzedaż danych miejscówek. W mojej opinii kluczem do sukcesu jest po prostu wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Moją uwagę przykuł wirtualny spacer. Koniecznie sprawdźcie sobie to rozwiązanie, bo nadal nie jest ono tak powszechnie wykorzystywane, a naprawdę robi ogromne wrażenie.

jorgusiowa

Post autor: jorgusiowa » 24 mar 2019 23:34

Łódzkie biuro nieruchomości Domino zajmuje się kompleksową obsługą jeśli chodzi o kupno, sprzedaż lub wynajem nieruchomości. My właśnie z tego biura korzystaliśmy i dobrze się sprawdzili.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 25 mar 2019 15:35

Jak się ma tylko wolne środki, to pewnie że w nieruchomość. My wybraliśmy Wrocław i mieszkanie bardzo szybko się wynajeło.

Chylon

Post autor: Chylon » 25 mar 2019 21:18

Jeśli zamierzasz inwestować w nieruchomości to koniecznie zaopatruj się w te, które oferują Ci biura nieruchomości. W moim przypadku, dla przykładu, niezmiernie przydatni okazali się Optima. Podsunęli sporo pomysłów - nieruchomości, które udało mi się zakupić, zainwestować w nie!

Filenisss

Post autor: Filenisss » 26 mar 2019 12:07

Jak dla mnie nieruchomości mieszkaniowe to jedna z lepszych inwestycji. Jeżeli macie odpowiedni kapitał to zainteresujcie się tego typu inwestycjami. W przypadku posiadania mieszkań na wynajem, czy też nawet i większej nieruchomości mieszkaniowej to opcja na ciepło sieciowe, czyli ciepłą wodę i centralne ogrzewanie powinna was zainteresować.

rozi123

Post autor: rozi123 » 27 mar 2019 22:00

Ja się bardziej zaczęłam interesować tematem crowdfundingu w nieruchomościach. Namierzyłam jedną firmę, która już od dłuższego czasu się tym zajmuje - Mzuri CFI. Jakie są plusy takiego rozwiązania, nie trzeba dużo inwestować, progi zaczynają sie od 10 tys., a za taką kasę nie kupisz mieszkania pod wynajem, musisz dużo więcej zainwestować czy potem dopiero po latach zacząć zyskiwać. Tutaj masz 7% a nawet więcej zysków, to na pewno pewniejsza forma inwestycji niż akcje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zainwestuję, szukam inwestora”