Inwestycja - apartamenty

Pośrednicy nieruchomości, pracy, itp. Macie pytania, możecie uzyskać odpowiedź na naszym forum.
szczypiorek

Inwestycja - apartamenty

Post autor: szczypiorek » 29 sty 2019 14:14

Czy ktoś z was posiada apartament na wynajem? Chodzi mi tutaj głównie o nieruchomości turystyczne, które położone są w terenach górskich. Pytam ponieważ niedawno wraz z mężem wróciliśmy do Polski, po wieloletnim pobycie i pracy za granicą. Udało nam się odłożyć sporo pieniędzy, które chcielibyśmy przeznaczyć właśnie na jakąś ciekawą inwestycję. Póki co rozważamy apartamenty w górach lub nad morzem, ponieważ najłatwiej będzie nam znaleźć chętnych na ich wynajem. Oczywiście mówię tutaj o typowo turystycznym wynajmie krótkoterminowym. Poczyniliśmy już pewne kroki i znaleźliśmy bardzo ciekawą ofertę. Z tego co czytałem, Świerardów Zdrój, to miejscowość położona w górach, w pobliżu granicy, co wydaje się bardzo atrakcyjnym miejscem na spędzenie urlopu. Dodatkowo, niedaleko apartamentów rozpoczynają się różnego rodzaju trasy pieszo-rowerowe, a w sezonie odbywa się tam wiele ciekawych eventów. Wszystko przez to, że władze miasta duży nacisk nakładają na turystykę, co w przyszłości może uczynić tę okolicę jeszcze bardziej atrakcyjną turystycznie. Osobiście, ten pomysł wydaje mi się bardzo trafiony, bo ludzie wyjeżdżali i będą jeździli na urlopy, tym bardziej w Polskie góry, które są przepiękne. Możecie coś doradzić z własnego doświadczenia?

tomasz3

Re: Inwestycja - apartamenty

Post autor: tomasz3 » 08 lut 2019 16:02

Moim zdaniem inwestycja w apartamenty zawsze jest bardzo trudna. Nie każdego w tym kraju jest stać na takie inwestycję.

Makaron

Post autor: Makaron » 24 lut 2019 13:22

Chcemy z mężem zainwestować w apartament na wynajem, jednak zastanawiamy także nad condohotelem. Jak sądzicie, co lepiej wybrać?

Suzana

Post autor: Suzana » 28 lut 2019 22:39

Według mnie nieruchomości jak najbardziej są świetnym pomysłem na inwestycję pieniędzy. Sama postanowiłam właśnie tak ulokować swoje pieniądze. Mój wybór padł na apartament Lubicz w nadmorskiej miejscowości Rowy, gdzie przybywa latem mnóstwo turystów. Ja mam zamiar wykorzystać to i zacząć wynajmowac mieszkanie, by dodatkowo na nim zarobić.

gagatka

Post autor: gagatka » 04 mar 2019 13:17

Sama nie wiem, czy to dobry pomysł. Trzeba mieć wiele szczęścia w tej branży.

CzarnaMamba

Post autor: CzarnaMamba » 05 mar 2019 11:47

A według mnie nie jest to kwestia szczęścia, a raczej znajomości rynku i obecnej sytuacji na nim. Zanim zacznie ktoś inwestować, powinien postawić na odpowiednią firmę. Takie osoby doskonale znają się na nieruchomościach i będą w stanie pomóc w razie gdyby potrzebował ktoś mieszkania, czy innej nieruchomości.
"Przyjdź, ciemna nocy! Przyjdź, mój dniu w ciemności!"

Pankracy

Post autor: Pankracy » 09 mar 2019 12:46

Według mnie partnernieruchomosci.net.pl ma naprawdę super oferty. Warto się tym propozycjom bliżej przyjrzeć ;)
Otom ja sam jak drzewo zwarzone od kiści,
Sto we mnie żądz, sto uczuć, sto uwiędłych liści.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 20 mar 2019 08:19

To raczej dość ryzykowna inwestycja jak mi się zdaje

cholak008

Post autor: cholak008 » 22 mar 2019 09:11

My dysponujemy nieruchomością pod wynajem, niestety w klimatach morskich. Mowa tutaj o Świnoujściu, gdzie zakupiliśmy rewelacyjny apartament w Herkules Plaza. W sezonie co chwilę otrzymujemy zapytania od zainteresowanych, w końcu lokalizacja jest niezwykle przestronna i interesująca. Czasami przyjeżdżamy tam także dla siebie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pośrednicy”