Strona 1 z 1

Implanty biustu Mentor

: 06 sty 2020 13:36
autor: Karka
Cześć! Jestem zdecydowana na operację biustu. Jestem po wstępnej konsultacji i już mniej więcej wiem, z czym to się "je". Lekarz doradził mi implanty Mentor. Może ktoś z was o nich slyszał lub je wybrał do powiększenia piersi? I może podpowiedzieć mi jak z ich jakością, poziomem bezpieczeństwa no i ogólnie wyglądem? Lekarz mi wszystko wyjasnił, ale chciałabym usłyszec jakieś praktyczne opinie osób, które poddały się juz operacji z wykorzystaniem tych implantów.

Re: Implanty biustu Mentor

: 07 sty 2020 22:46
autor: wienkaa
Mentor porzadna marka. Czytałam w necie, że mają niski odsetek powikłań

Re: Implanty biustu Mentor

: 08 sty 2020 22:40
autor: ajunka
Musiałabyś napisać, w jakim mieście mieszkasz:) chociaż wydaje mi się, że i tak lepiej celować w większe miasta, gdzie prościej o dobre kliniki czy lekarzy. Co do implantów Mentor to czytałam, że Natalia Siwiec je ma. Więc chyba to topowa marka :)

Re: Implanty biustu Mentor

: 09 sty 2020 13:42
autor: Cocojambo
Są implanty różnych producentów. I implanty maja różne kształty, profile i oczywiście rozmiary. Najładniejsze moim zdaniem są implanty anatomiczne bo wyglądem są bardzo zbliżone do naturalnej piersi

Re: Implanty biustu Mentor

: 09 sty 2020 22:02
autor: Katie
Mentor ma anatomiczne, okrągłe i xtra. Fajnie wyglądają również te ostatnie. To podobno najnowsza technologia.

Re: Implanty biustu Mentor

: 14 lut 2020 15:53
autor: Myrraa
Często oglądam programy tv na temat operacji. Rzeczywiście marka Mentor najczęściej "przewija się" w takich programach. A efekty są bardzo ładne. Ostatnio widziałam panią z implantami anatomicznymi. Bardzo delikatna przemiana, biust większy, ale bez takiego efektu a'la stercząca piłka zamiast piersi!

Re: Implanty biustu Mentor

: 21 mar 2020 14:03
autor: Bancia
Te mentor xtra to jakies nowe implanty. Podobno sa bardzo miekkie i w dotyku są niemal jak naturalna pierś. Ja mam wszczepione anatomiczne i jestem bardzo zadowolona :)

Re: Implanty biustu Mentor

: 20 maja 2020 20:37
autor: Ewelina4713
Wydaje mi się, że chyba Ewa Chodakowska mówiła w którymś wywiadzie, że ma implanty mentor, chociaż nie jestem w 100% pewna. Jeśli tak, efekt jest super. Myślę, że ważne jest zachowanie proporcji przy dobieraiu rodzaju i wielkości implantu.