Strona 1 z 3

Angielski dla firm w Warszawie

: 02 lip 2018 18:36
autor: Florka
W czasach kiedy lekcje z lektorem języka angielskiego sa tak drogie, kiedy pracodawca wychodzi z pomysłem zorganizowania w firmie kursu to jakby Pana Boga za nogi chwycić :D Angielski dla firm w Warszawie do tej pory wydawało mi sie, że jest dla wybranych. Niebawem angielski dla firm w Warszawie stanie sie dla mnie powszechnością ;) Namawiajcie swoich szefów, moze tez Wam zorganizują.

Re: Angielski dla firm w Warszawie

: 16 lip 2018 11:20
autor: Tymoteusz1
Na szczęście dzisiaj takie kursy faktycznie są organizowane, więc nie trzeba się już przejmować brakami w edukacji. Pamiętajcie tylko, by wybierać te najbardziej sprawdzone szkoły. Osobiście polecam Archibald. W ten sposób możecie sprawić, że cała kadra będzie posługiwała się angielskim w stopniu w zupełności wystarczającym.

Re: Angielski dla firm w Warszawie

: 17 lip 2018 15:50
autor: michal9987a
W Warszawie jest wiele szkół językowych co uczą języka angielskiego.

Re: Angielski dla firm w Warszawie

: 28 sie 2018 07:25
autor: monikabert90
Jeśli chodzi o angielski dla firm, to z tego, co mi wiadomo, takie kursy organizuje również znana szkoła Speak-Up, na pewno ja kojarzycie :). Szkoła daje gwarancję na swoje kursy, posiada autorską, bardzo skuteczną metodę nauczania. Zresztą, jak poszukacie, w internecie znajdziecie naprawdę dużo pozytywnych opinii na jej temat, więc myślę, że warto, tym bardziej, że w samej Warszawie szkoła ma kilka oddziałów.

Re: Angielski dla firm w Warszawie

: 29 sie 2018 11:44
autor: Elsa
Ja szukałam korepetycji dla pracowników firmy na e-korepetycje. Opisałam dokładnie czego oczekuję i udało mi się znaleźć odpowiednią osobę, która do nas przyjeżdża. Warto tam poszukać.

Re: Angielski dla firm w Warszawie

: 29 sie 2018 14:48
autor: dariusz3343
Słyszałem od kumpla który mieszka w Warszawie że dużo firm inwestuję w to żeby każdy w firmie znał angielski.

Re: Angielski dla firm w Warszawie

: 02 wrz 2018 13:54
autor: Mizandra
Jeżyk obcy to chyba powinni was nauczyć w szkole? No chyba że stary rocznik to jeszcze jakoś zrozumiem. Jak już w temacie nauki to lada moment nowy rok i pytanie czy macie podręczniki szkolne?

Re: Angielski dla firm w Warszawie

: 04 gru 2018 11:28
autor: Koraa
A może kursy online?
Zerknij sobie tutaj speakingo.com, przez siedem dni możecie wypróbować za darmo i sprawdzić
czy taka forma nauki wszystkim odpowiada. Będzie to na pewno tańsza i korzystniejsza opcja dla pracowników:)

Re: Angielski dla firm w Warszawie

: 06 gru 2018 12:57
autor: monikaskubi
W Warszawie mogę polecić szkołę Berltiz. Uczyłam się u nich angielskiego, a jakiś czas temu zapisałam się na włoski. Moja znajomość języków jest tak duża, że dała mi większą pewność siebie i w przyszłym roku jadę na rok na wymianę do Włoch. Cieszę się, że trafiłam do tej szkoły, bo naprawdę sporo się nauczyłam.

Re: Angielski dla firm w Warszawie

: 10 gru 2018 09:37
autor: Roman77
Nie ma w tym nic dziwnego. Przecież teraz wiele firm działa międzynarodowo, w związku z czym znajomość języka angielskiego jest wręcz niezbędna. Moim zdaniem warto przyjrzeć się bliżej takim kursom, by jeszcze lepiej opanować dany język. To na pewno przełoży się na Waszą pozycję w firmie.