Strona 1 z 1

Korepetycje Warszawa Targówek

: 01 cze 2018 14:19
autor: SzalonaMama
Witajcie, czy wasze dzieci uczęszczają na korepetycje z fizyki? pytam ponieważ moja córka ma wielki problem z tym przedmiotem i chyba będzie musiała chodzić na korepetycje. Szukamy z mężem korepetycji w Warszawie na Targówku. Znalazłam ofertę i wydaje mi się całkiem w porządku. jednak chciałabym również poznać wasze opinie na temat korepetycji w tym regionie. Oraz czy zapisywać na indywidualne zajęcia czy na prace w małych grupkach?

Re: Korepetycje

: 04 cze 2018 07:30
autor: gosh
Ciekawe co to za oferta?

Re: Korepetycje Warszawa Targówek

: 26 sie 2018 22:27
autor: vikav
Mnie również interesują korepetycje w tej lokalizacji. Warszawa Targówek będzie naszym miejscem zamieszkania co najmniej przez dwa lata. Przeprowadzamy się tam na początku września. Obecnie próbuje wszystko ogarnąć. Szkoły dla dzieci załatwione, ale interesują mnie jeszcze korepetycje z matematyki. Znajomi wspominali coś o edun. Wyboru dokonamy po lekcji próbnej. Ze względu na koszty - zdecydujemy się zapewne na korepetycje w małej grupie, jest sporo taniej, jak w przypadku lekcji indywidualnych.

Re: Korepetycje Warszawa Targówek

: 02 wrz 2018 13:59
autor: Mizandra
Jak się nie uczyło w szkole jak trzeba to teraz trzeba brać korepetycje :right: A na poważnie to szkoła zaczyna się lada moment więc warto by się zaopatrzyć w podręczniki szkolne.

Re: Korepetycje Warszawa Targówek

: 28 lis 2018 08:29
autor: Inatka93
Dla mnie najtrudniejsze są zawsze zadania z matematyki.

Re: Korepetycje Warszawa Targówek

: 11 lip 2019 19:03
autor: sarasad
Ostatnio szukałam korepetora dla córki i trafiłam na stronę BUKI. Udzielają korków indywidualnie lub w niewielkich grupach. Co fajne dla osób, które mają ograniczony czas to, to że uczą również drogą online. Jak dla mnie jest to najlepsza opcja i chętnie z niej skorzystam.

Re: Korepetycje Warszawa Targówek

: 03 mar 2020 22:19
autor: wandaraka
Dzieci nie dają sobie rady z nauką, stąd korepetycje. Czyżbyśmy chcieli geniuszy wykształcić?