Nauka języka angielskiego

Macie pytania do korepetytorów i lektorów, możecie je zadać. W tym miejscu znajdziecie korepetytorów z biologii, chemii, fizyki, geografii, historii, informatyki, matematyki, języka polskiego, WOS, oraz innych przedmiotów. Zapytajcie też lektorów językowych, może potrzebujecie pomocy?
Kamilla36

Re: Nauka języka angielskiego

Post autor: Kamilla36 » 17 mar 2019 10:24

Poszukaj jakiejś odpowiedniej książki. Operon ma szeroką ofertę podręczników i książek edukacyjnych, dlatego jestem pewna, że znajdziesz tu coś odpowiedniego do nauki angielskiego.

Gdosiu

Post autor: Gdosiu » 17 mar 2019 11:00

Rzeczywiście angielski w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny

Koraa

Post autor: Koraa » 21 mar 2019 10:28

A myślałaś o kursie języka angielskiego online?
zerknij sobie bo to naprawdę świetna sprawa.
Uczysz się w wolnych chwilach tyle ile potrzebujesz no i nie musisz nigdzie dojeżdżać.
To jest naprawdę świetna sprawa.

Roman77

Post autor: Roman77 » 26 mar 2019 17:15

Faktycznie, samodzielnie może być Wam bardzo trudno opanować obcy język. Jeśli natomiast zrobicie to przy wsparciu profesjonalistów z odpowiednich szkół, to stanie się to znacznie prostsze..

czosnekwrg

Post autor: czosnekwrg » 04 kwie 2019 11:28

Języka angielskiego uczyłem się w Jagiellońskim Centrum Językowym. Nie ukrywam, ogromne wrażenie zrobił na mnie sposób nauczania, stojący na bardzo wysokim poziomie. Istna rewelacja! A język obcy wykorzystuję niemalże codziennie.

Majkaaa

Post autor: Majkaaa » 05 kwie 2019 14:02

Ja potrzebowałam nie tyle co nauki od podstaw jak raczej przypomnienia- ze względu na dłuższe nieużywanie, i utrwalenia, nabrania pewności w rozmowie. Zapisałam się na kurs online do tutlo. Fajne jest to, że lekcja zawsze odbywa się z lektorem na żywo a godzinę mogę dopasować do siebie- bez wcześniejszego umawiania się. Po prostu kiedy mi pasuje to siadam i się uczę;)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 29 kwie 2019 15:15

Nauka języka angielskiego szła mi znakomicie w szkole Bradbury https://bradburyschool.com/ . Poprzez specjalistyczne zajęcia grupowe udało mi się znakomicie poprawić moje kwalifikacje a także jakość używanego języka. Na wyjazdach zagranicznych okazał się on w szczególności przydatny!

DominikaD32

Post autor: DominikaD32 » 08 maja 2019 14:17

Jeżeli chcesz rozpocząć naukę języków samodzielnie w domu to śmiało polecam z własnego przykładu kursy od http://kursy-jezykowe.edu.pl/ które przede wszystkim polegają na słuchaniu rozmów (metodą Emila Krebsa) co przyczynia się do dużo lepszego zapamiętywania i już po kilku tygodniach sam zobaczysz jak wiele możesz zrozumieć i też powiedzieć. Tylko ważna jest systematyczność i na pewno odpowiednia motywacja, trzymam kciuki!!

Oliwkaaa

Post autor: Oliwkaaa » 12 maja 2019 16:16

Majkaaa pisze:
05 kwie 2019 14:02
Ja potrzebowałam nie tyle co nauki od podstaw jak raczej przypomnienia- ze względu na dłuższe nieużywanie, i utrwalenia, nabrania pewności w rozmowie. Zapisałam się na kurs online do tutlo. Fajne jest to, że lekcja zawsze odbywa się z lektorem na żywo a godzinę mogę dopasować do siebie- bez wcześniejszego umawiania się. Po prostu kiedy mi pasuje to siadam i się uczę;)
Ja z nimi uczę się ang. biznesowego i jestem zadowolona z kursu jak i z całej struktury lekcji;)

cholak008

Post autor: cholak008 » 17 maja 2019 15:32

Dzięki Lingua http://lingua.edu.pl/ udało mi się opanować język angielski do perfekcji. Od bardzo dawna zależało mi na takim efekcie, a co najważniejsze wreszcie mam z głowy brak porozumienia z obcokrajowcami! Kursy okazały się niezwykle przydatne i fachowe, efekt przerósł moje oczekiwania.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Korepetytorzy i lektorzy”